Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

mystery shopper

(inaczej tajemniczy klient) to osoba zatrudniona przez firmę lub agencję, której zadaniem jest odwiedzenie sklepu lub punktu sprzedaży i dokonanie zakupów lub uzyskanie informacji na temat produktów lub usług oferowanych przez daną firmę. Celem tajemniczego klienta jest przeprowadzenie niezależnej oceny jakości obsługi klienta, poziomu sprzedaży lub jakości produktów lub usług.

Tajemniczy klient często udaje klienta typowego, a następnie ocenia wszystkie aspekty obsługi klienta, takie jak uprzejmość i pomocność sprzedawcy, czystość sklepu, jakość produktów lub usług i ogólną jakość doświadczenia zakupowego. Oceny te są później raportowane firmie lub agencji, która zleciła wykonanie badania.

Tajemniczy klient jest używany przez firmy, aby zbierać informacje o jakości obsługi klienta i jakości produktów lub usług oferowanych przez konkurencję lub w ramach własnej firmy. Ta metoda pozwala firmom na poprawę jakości swoich produktów lub usług oraz na szkolenie personelu, co zwiększa lojalność klientów i zyski firmy.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Interactive Intelligence wprowadza na rynek rozwiązanie do zarządzania treścią

Interactive Intelligence Group Inc. wprowadza do sprzedaży aplikację Interaction Content Manager (ICM), która rejestruje, indeksuje, przechowuje, wyszukuje, dostarcza i organizuje kluczowe treści biznesowe. Nowe oprogramowanie pomaga firmom ograniczać koszty, zwiększać wydajność pracy oraz usprawniać obsługę klienta.

„Rozwiązanie ICM udostępnia odpowiedniej osobie w firmie właściwą treść we odpowiednim czasie i we właściwym kontekście. Dzięki temu pomaga ograniczać koszty, zwiększać wydajność pracy i usprawniać obsługę klienta” – powiedział założyciel i dyrektor generalny Interactive Intelligence, dr Donald E. Brown. – „Integracja tej treści z procesami komunikacyjnymi i biznesowymi zapewnia firmie jeszcze więcej korzyści.”

ICM oferuje następujące funkcje:

  • Bieżący dostęp do treści w ramach interakcji albo procesu biznesowego, niezależnie od lokalizacji użytkownika lub danych.
  • Skalowalna architektura, która zapewnia wysoką dostępność w środowiskach rozproszonych i umożliwia łatwą rozbudowę systemu bez utraty wydajności.
  • Usługi webowe i publiczny interfejs programowania aplikacji gwarantują łatwe integracje i prostszy dostęp do informacji przechowywanych w istniejących systemach biznesowych.
  • Intuicyjne, personalizowane interfejsy zapewniają jednolity widok treści pochodzących z różnych systemów w kontekście procesu biznesowego.
  • Centralne zarządzanie administracją, bezpieczeństwem i audytem z możliwością delegowania kontroli administracyjnej nad jednostkami biznesowymi.
  • Możliwość wdrożenia w chmurze lub tradycyjnie z opcją łatwego przejścia z chmury do instalacji lokalnej w dowolnym momencie.

Rozwiązanie ICM jest przeznaczone dla średnich i dużych przedsiębiorstw i centrów obsługi klienta. Szczególnie dobrze sprawdza się w ściśle regulowanych branżach, takich jak ubezpieczenia, usługi finansowe, opieka zdrowotna i administracja rządowa.

Rozwiązanie ICM ma być ogólnie dostępne na całym świecie w języku angielskim w czwartym kwartale bieżącego roku. Polska wersja językowa zostanie opublikowana w pierwszej połowie 2014 roku. ICM będzie można nabyć za pośrednictwem sieci dystrybucji Interactive Intelligence, która składa się z ponad 350 resellerów, a także w sprzedaży bezpośredniej.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Cisco i Google Cloud nawiązują partnerstwo, aby usprawnić pracę ponad 150 milionów osób

W ramach pogłębiającej się współpracy pomiędzy obiema firmami, Cisco ogłasza pierwszą falę integracji swoich rozwiązań z zakresu collaboration z produktami Google. Partnerstwo to wykracza daleko poza zapewnienie kompatybilności rozwiązań do połączeń głosowych, poczty e-mail, wymiany dokumentów czy obsługi klienta. Celem współpracy jest przede wszystkim pomoc użytkownikom w bardziej efektywnym wykonywaniu ich pracy.
Czytaj więcej

PGE Obrót z nagrodą za e-BOK

PGE Obrót otrzymała nagrodę PayU Lab Award w kategorii „eCustomer Experience – Energy”, za wdrożenie PGE eBOK oraz PGE mBOK. W konkursie wyróżnia się firmy, które przykładają szczególną wagę do stałego rozwijania nowoczesnych kanałów kontaktu z klientem.