Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Z Daterą i rabatem na PLNOG

Datera SA, firma teleinformatyczna dostarczająca zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne dla biznesu, jest Złotym Sponsorem XI edycji konferencji ekspertów branży komunikacyjnej PLNOG 2013. We współpracy z organizatorem spółka przygotowała specjalny kod promocyjny, umożliwiający uzyskanie 25-procentowego rabatu na opłatę rejestracyjną.

Dwudniowa konferencja rozpocznie się 30 września w Krakowie. PLNOG to największe w Polsce spotkanie ekspertów branży telekomunikacyjnej. Weźmie w nim udział ponad 600 osób. Podczas tegorocznej edycji PLNOG prezentowane i dyskutowane będą zagadnienia dotyczące m.in.: Software Defined Networking (SDN), sieci szerokopasmowych, optycznych oraz LTE[1]. Ważnym tematem będą też kwestie bezpieczeństwa sieci.

Wśród 60 prelegentów z Polski i zagranicy, reprezentujących takich potentatów rynku telekomunikacyjnego jak: Deutsche Telecom, Cisco Systems, Huawei czy Orange, nie zabraknie przedstawiciela Datery. Marcin Gala, Kierownik Projektu Carrier-eX w Datera SA, przedstawi studium przypadku wdrożenia systemu Carrier-eX w Vectra SA. Prezentacja będzie dotyczyła zarówno warstwy technologicznej, jak i strony organizacyjnej projektu.

„Pokażemy jak szybko i efektywnie można wdrożyć system typu softswitch klasy 5 i na jego bazie stworzyć kompleksową ofertę telekomunikacyjną dla biznesu. Jesteśmy otwarci na dyskusję na temat tego typu wdrożeń, zarówno w trakcie prezentacji, jak i w kuluarach. Konferencja tej rangi to doskonała okazja, by wysłuchać opinii innych ekspertów” – mówi Rafał Pietrzak, Prezes Zarządu Datera SA.
Organizatorem spotkania jest Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej Proidea. Jego podstawowym założeniem jest stworzenie przestrzeni do otwartej dyskusji o technologiach sieciowych oraz wytyczenie nowych standardów współpracy między firmami świadczącymi usługi teleinformatyczne.

W ramach PLNOG XI odbędzie się również spotkanie ION Meeting organizowane przez Internet Society Poland. W trakcie spotkania zaprezentowany zostanie między innymi raport na temat stanu branży IT w naszym regionie oraz aktualności dotyczące protokołu komunikacyjnego IPv6.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie www.plnog.pl. Datera SA we współpracy z organizatorem konferencji przygotowała specjalny kod promocyjny datera_25. Umożliwia on uzyskanie 25-procentowego rabatu na opłatę rejestracyjną.

Słownik
1. LTE. Inaczej Long Term Evolution – standard bezprzewodowego przesyłu danych będący następcą systemów trzeciej generacji, rozwijany przez konsorcjum 3GPP.…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Cyfrowe finanse. Potrzeby klienta w centrum uwagi instytucji finansowych

Polska technologia w zakresie płatności jest na najwyższym, światowym poziomie - podkreślił Ajay Banga, prezes i dyrektor generalny Mastercard podczas dyskusji o cyfrowych finansach pt. "Prezesi o banku przyszłości, czyli cyfrowe finanse jako krwiobieg gospodarki 4.0" na European Financial Congress w Sopocie. Patronem medialnym wydarzenia był portal CCNEWS.pl
Czytaj więcej

Ubezpieczyciele muszą zmienić stosunek do klienta

Ubezpieczyciele muszą zmienić stosunek do klienta - lepiej zrozumieć jego potrzeby i nauczyć się odpowiadać na nie, wykazać wobec niego empatię, w trudnych sytuacjach dać mu prawdziwe wsparcie. Przedstawiciele sektora podczas zorganizowanej przez Europejski Kongres Finansowy Konferencji „Ubezpieczenia: sprzedaż, innowacje, ryzyko” mówili, że mogą w tym pomóc technologie cyfrowe i wskazywali w jaki sposób.