Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Więcej energii w Contact Center

Systematycznie budując pozycję kluczowego BPO na rynku energii elektrycznej w Polsce Contact Center[1] sp. z o.o. przeprowadziła badanie tego sektora. Sprawdzono między innymi poziom świadomości energetycznej Polaków, zadowolenie klientów indywidualnych ze współpracy z dostawcami energii oraz znajomość zasad procesu zmiany sprzedawcy (TPA).

„W ciągu ostatniego roku zrealizowaliśmy kilka projektów zarówno w obszarze telefonicznej obsługi klientów jak i wsparcia procesu zmiany sprzedawcy tzw. TPA. Dodatkowa wiedza jaką zdobyliśmy podczas badania doskonale uzupełnia nasze dotychczasowe doświadczenia operacyjne i pozwala efektywniej realizować projekty dla partnerów biznesowych z sektora energetycznego” – mówi Paweł Depta, dyrektor Sprzedaży i Marketingu Contact Center.

Spółka zdecydowała się również wprowadzić dedykowaną ofertę dla sektora energetycznego, dotyczącą obsługi klienta (procesu zmiany sprzedawcy, obsługi infolinii), telesprzedaży oraz wsparcia sprzedaży.

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Amazon wchodzi na rynek usług kurierskich

Ostatnio co chwilę słychać o nowościach ze świata logistyki, których głównym bohaterem jest Amazon. Jako największy gracz rynku e-commerce, mając już ugruntowaną pozycję na rynku handlowym, chce zawalczyć o niższe koszty swojej działalności poprzez rozwój własnych kanałów logistycznych. To może oznaczać tylko jedno – dalszy i jeszcze szybszy rozwój amerykańskiego giganta e-commerce.