Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

tNPS

Transakcyjny Net Promoter Score (tNPS) mierzy postrzeganie przez klientów transakcji z firmą, na przykład zakupu online lub interakcji z obsługą klienta. Transakcyjny NPS mierzy więc poziom postrzegania przez klienta w punkcie (a nie w całym procesie obsługowym), jakim dochodzi o styczności klienta z firmą.

VTS Group wykorzysta Microsoft Dynamics AX

Firma VTS Group specjalizuje się w dystrybucji urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych. Grupa została założona w Europie 23 lata temu, a w jej skład wchodzi łącznie kilkanaście spółek zlokalizowanych na całym świecie, m.in. w Polsce, Rosji, Chinach oraz Indiach. Produkty firmy dostarczane są do 25 państw w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w krajach Azji i Pacyfiku.

W związku z intensywnym wzrostem oraz planowanym rozwojem firmy podjęto decyzję o migracji dotychczas użytkowanego rozwiązania klasy ERP – Microsoft Dynamics AX – do wyższej wersji, uwzględniającej indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa. Zarząd VTS Group wybrał XPLUS S.A. – spółkę posiadającą długoletnie doświadczenie we wdrożeniach systemów informatycznych, w tym rozwiązań klasy ERP.

Współpraca firm VTS Group oraz XPLUS S.A. rozpoczęła się w lutym 2013 roku i obejmowała wykonanie Diagnozy Zakresu Projektu Migracji. Po realizacji tych prac VTS Group zadecydował, że dalsze prace migracyjne wykonają konsultanci XPLUS S.A., czego efektem było podpisanie umowy na wykonanie migracji Microsoft Dynamics AX do wyższej wersji w całej Grupie VTS.

Migracja ma na celu podniesienie wydajności działania systemu i możliwości rozwoju oraz zwiększenie jego elastyczności, która pozwoli objąć zakresem funkcjonalnym kolejne spółki na całym świecie. Nowa wersja rozwiązania umożliwi również optymalizację procesów oraz większą integrację z pakietem Microsoft Office.

– Cieszymy się, że VTS Group docenił naszą wysoką pozycję rynkową oraz dotychczasowe doświadczenie w zakresie realizacji tego rodzaju projektów. Wiedza i wysokie kompetencje naszych ekspertów zagwarantowały wysoką jakość realizowanego projektu i możliwość zakończenia go w wyznaczonym terminie – komentuje Karol Sudnik, Prezes, XPLUS S.A.

– Projekt migracji systemu Microsoft Dynamics AX w VTS Group potwierdza, że wraz z rozwojem przedsiębiorstwa konieczne jest zmodyfikowanie dotychczas wykorzystywanej infrastruktury informatycznej. Migracja ma na celu wprowadzenie ulepszeń, pozwalających na zwiększenie wydajności pracowników i realizowanych procesów, co przekłada się na usprawnienie działalności i wzrost przychodów – komentuje Janusz Małgorzaciak, ekspert rozwiązań ERP w dziale aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale firmy Microsoft.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Emapa zoptymalizuje trasy kurierów InPostu

Optigis S.A., notowany na NewConnect dostawca rozwiązań z rynku systemów informacji geograficznej, podsumowuje umowy zawarte w ostatnich miesiącach. 14 marca Emapa, kluczowa spółka zależna podpisała znaczącą umowę z Inpostem dot. dostarczenia i utrzymywania narzędzia VRP API do optymalizacji tras kurierów.
Czytaj więcej

Sztuczna inteligencja skróci kolejki do lekarzy

Zdaniem firmy Gartner zastosowanie sztucznej inteligencji doprowadzi do rozwiązania palących problemów społecznych w takich dziedzinach, jak służba zdrowia czy bezpieczeństwo osobiste. Już w 2023 r. w samych tylko USA wzrost możliwości analitycznych i zdolności poznawczych AI pozwolą zmniejszyć liczbę przyjęć na oddziałach ratunkowych o 20 milionów.