Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

SARE otwiera w Rybniku call center

Wiodący gracz na polskim rynku e-mail marketingowym Grupa SARE S.A. z Rybnika powołała w ramach swoich struktur kapitałowych spółkę telemarketingową TeleTarget Sp. z o.o. Nowy podmiot będzie posiadał swoją siedzibę w Rybniku i w najbliższym czasie zamierza zatrudnić kilkadziesiąt osób na stanowiska konsultantów telefonicznych oraz doradców biznesowych.

logo_teletargetTeleTarget będzie świadczył usługi w zakresie telefonicznej weryfikacji baz danych, realizacji ankiet i badań telefonicznych oraz szeregu akcji informacyjnych i kampanii. Spółka będzie wykorzystywała nowoczesne systemy call center[1] zintegrowane z aplikacjami oferowanymi przez SARE oraz jej spółkami zależnymi.

– Dużą wartością nowej firmy będą ludzie, dlatego TeleTarget zamierza inwestować w ich rozwój, szkolenia oraz stałe podnoszenie kwalifikacji. Spółka zamierza w najbliższej przyszłości być znaczącym pracodawcą na rybnickim oraz okolicznym rynku, oferując atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość szybkiego awansu oraz zaangażowanie w wiele ciekawych projektów – zapowiada Tomasz Ziemniak, Dyrektor Zarządzający TeleTarget Sp. z o.o.

Słownik
1. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy