Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Bezpłatne warsztaty na temat zarządzania projektami

W październiku br. odbędą się bezpłatne warsztaty poświęcone zarządzaniu projektami z wykorzystaniem rozwiązań Microsoft Dynamics AX i Microsoft Dynamics CRM[1]. Spotkania, których organizatorem są firmy XPLUS i Microsoft, skierowane są do wszystkich osób, które realizują projekty budowlane, drogowe, kolejowe czy instalacyjne i pragną wzbogacić swoją dotychczasową wiedzę w tym zakresie.

Wirtualne seminarium „Zarządzanie Projektami w Microsoft Dynamics CRM” odbędzie się 2 października br. o godz. 10.00. Podczas warsztatu przedstawiciele firm XPLUS i Microsoft zaprezentują m.in. możliwości rozwiązania Microsoft Dynamics CRM, które służy nie tylko do zarządzania relacjami z klientami, lecz również do zarządzania zasobami, harmonogramowania i budżetowania projektów oraz kontroli ich realizacji, a także poprawnego rozliczania z klientami.

Z kolei seminarium „Zarządzanie projektami w Microsoft Dynamics AX” odbędzie się 23 października o godz. 10.00. Podczas spotkania przedstawiciele firm XPLUS i Microsoft odpowiedzą na pytania, w jaki sposób zoptymalizować funkcjonowanie działu projektów, jak uzyskać szybką i jednolitą informację o firmie oraz jak poprawić kontrolę nad zawartymi umowami za pomocą Microsoft Dynamics AX. Co więcej, uczestnicy spotkania będą mieli okazję do pogłębienia wiedzy m.in. na temat ewidencji, budżetowania, harmonogramowania czy rozliczania prowadzonych projektów, a także możliwości kontroli podwykonawców, faktur oraz kosztów i marży uzyskiwanej na projekcie.

– Celem warsztatów jest przedstawienie ich uczestnikom, w jaki sposób rozwiązania technologiczne mogą pomóc w efektywnym zarządzaniu projektami, wspierając bieżącą kontrolę stanu realizacji projektu zarówno od strony budżetu, jak i harmonogramu – mówi Monika Burdach, Business Solutions Marketing Manager w polskim oddziale firmy Microsoft. – Spotkania mają również na celu stworzenie możliwości do wymiany doświadczeń i pogłębienia wiedzy, a także rozwiania wszelkich wątpliwości w kwestiach technologicznych, stąd gorąco zachęcam do uczestniczenia w tych wydarzeniach – dodaje.

– Chcemy przekonać uczestników spotkania, że za pomocą innowacyjnych technologii można efektywniej zarządzać działalnością i uzyskiwać wymierne korzyści – przede wszystkim w postaci pełnej kontroli nad realizacją projektów wewnętrznych i zewnętrznych – mówi Mikołaj Strześniewski, Marketing Manager, XPLUS. – Zachęcamy do wzięcia udziału w wirtualnym spotkaniu wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć, w jaki sposób systemy ERP mogą wspomóc firmę w planowaniu, harmonogramowaniu i realizacji projektów czy kontrolowaniu budżetu i zasobów – podsumowuje Mikołaj Strześniewski.

Słownik
1. CRM. inaczej Customer Relationship Management – system informatyczny, którego zadaniem jest automatyzacja oraz wspomaganie procesów na styku klient-organizacja w zakresie pozyskania…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Telefoniczny robot w Porcie Lotniczym Gdańsk

Od dziś dzwoniąc do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku na nr. 58 500 88 61 porozmawiasz z inteligentnym robotem, który udzieli Ci potrzebnych informacji, np. o odlocie Twojego samolotu lub zasugeruje, czym dojechać na lotnisko. Technologia Brilliance – bo tak nazywa się rozwiązanie, które na to pozwala – jest technologią bardzo zaawansowaną, ale pozwala załatwić wiele spraw w prosty sposób.