Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Już we wrześniu IX Kongres Contact Center!

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na IX Kongres Contact Center[1]. To największa i najbardziej prestiżowa konferencja poświęcona tematyce Contact Center. Spotkanie liderów branży CC odbędzie się w dniach 23-24 września 2013 w Hotelu Mercure Centrum w Warszawie. Kongres organizowany jest przez Nowoczesną Firmę SA – medium wiedzy dla biznesu.

Kongres Contact Center to najlepsze miejsce do wspólnego  wypracowywania  strategicznych rozwiązań,  opierając  się  na  doświadczeniach zaproszonych Gości. Tematy przewodnie kolejnej edycji to przede wszystkim: Customer  Experience,  Workforce  Management oraz Technologia i CC Metrics.

Gościem honorowym kongresu będzie Martin Hill-Wilson, który posiada bogate doświadczenie jako trener, konsultant, facylitator, dyrektor oraz CEO w wielu firmach. Doświadczenie to zdobywał w zakresie rozwoju, marketingu i tworzenia strategii biznesowej. Obecnie odpowiedzialny jest za budowanie strategii i tworzenie rozwiązań z zakresu obsługi klienta i social business w firmie Brainfood Consulting. Jest także cenionym autorem książek. Najnowsza z nich, zatytułowana ‘Delivering Effective Social Customer Service’ ukaże się we wrześniu 2013.

Martin Hill-Wilson podczas kongresu odpowie na jedno z najważniejszych dla Contact Center pytań: w jaki sposób zapewnić efektywne działania w zakresie social customer service? Podczas Kongresu autor i keynote speaker, Martin Hill-Wilson, zbada najważniejsze kompetencje niezbędne do zapewnienia skutecznej obsługi klienta. Wyjaśni, dlaczego każdy z nich jest ważny i poda liczne przykłady problemów i najlepszych praktyk.

Więcej informacji: kongrescontactcenter.pl
Patronem medialnym imprezy jest: callcenternews.pl

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Altar na Targach Cebit 2012

Po raz kolejny kielecka firma Altar będzie prezentować swoje rozwiązania na Światowych Targach Technologii Informatycznych, Oprogramowania oraz Usług…
Czytaj więcej

Rozwijaj w telemarketerach umiejętności miękkie

Jak przeciwdziałać rotacji pracowników? Jak budować wizerunek pracodawcy by lepiej i wydajniej rekrutować oraz tworzyć doskonałe miejsce pracy? Co robić, by pracownik od nas nie odchodził? To tylko kilka pytań, które zadają sobie od dłuższego już czasu rzesze managerów call i contact center.
Czytaj więcej

W kwestii motywacji, czas na drastyczne zmiany, bo…

Motywacja pracowników to temat wiecznie żywy. Okazuje się, że mimo tego, nie powiedzieliśmy sobie wszystkiego. Monika Filipek z PKO BP jest zdania, że motywacja telemarketerów zaczyna się nawet tam, gdzie byśmy nawet nie pomyśleli: w kompetencjach pracowników średniego i wyższego szczebla! Piękne biura, dobre wynagrodzenie to niestety za mało! Co trzeba więc zrobić więcej?