Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Interactive Intelligence ponownie liderem

Interactive Intelligence Group Inc. ponownie został umieszczony przez firmę Gartner w kwadrancie liderów w raporcie Magic Quadrant for Contact Center[2] Infrastructure za 2013 r.

Raport firmy Gartner, który przedstawia rynkową analizę producentów na podstawie kompletności wizji i zdolności do jej realizacji, jest dołączony do biuletynu „Contact Center Automation” firmy Interactive Intelligence i dostępny do pobrania ze strony www.inin.com/MQ.

„Wciąż udoskonalamy nasze produkty i usługi, zwiększając skalowalność i bezpieczeństwo, wzbogacając naszą ofertę chmurową i dodając innowacyjne aplikacje, takie jak analiza mowy[3] w czasie rzeczywistym oraz obsługa klientów mobilnych” – powiedział dr Donald E. Brown, założyciel i dyrektor generalny firmy Interactive Intelligence. – „Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, że wysoka jakość obsługi klienta przekłada się na wzrost sprzedaży i lepsze wyniki finansowe. Zwiększony nacisk na zadowolenie klienta[1] często skłania je do rozważenia oferty Interactive Intelligence.”

„W zeszłym roku osiągnęliśmy doskonałe wyniki finansowe. Łączna liczba zamówień w 2012 roku zwiększyła się o 48 proc. w porównaniu z 2011 r., a zamówienia na usługi chmurowe wzrosły o 123 proc. Stale zwiększamy nasz udział rynkowy; w 2012 r. podpisaliśmy o 147 proc. więcej kontaktów o wartości ponad miliona dolarów w porównaniu z poprzednim rokiem. Aby zaś stworzyć bardziej efektywną sieć sprzedaży i wsparcia, przejęliśmy kilka zagranicznych firm” – dodał Brown.

Według firmy Gartner, liderzy raportu Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure to „producenci o ugruntowanej pozycji z bogatą ofertą, znacznym udziałem w rynku, szerokim zasięgiem geograficznym, klarowną wizją ewolucji potrzeb centrów kontaktowych i udowodnionymi osiągnięciami w dostarczaniu produktów dla centrów kontaktowych. Ich bieżąca oferta jest dobrze dostosowana do potrzeb rynku i występuje duże prawdopodobieństwo, że będą nadal dostarczać wiodące produkty. Liderzy niekoniecznie oferują najlepsze rozwiązania niezależnie od potrzeb klienta; jednak ogólnie rzecz biorąc, ich produkty są solidne i często mają pewne wyjątkowe możliwości. Ponadto producenci ci dostarczają rozwiązania, których wdrożenie wiąże się ze względnie niskim stopniem ryzyka”.

W 1997 roku firma Interactive Intelligence wprowadziła na rynek wielofunkcyjny pakiet oprogramowania komunikacji IP, Customer Interaction Center™ (CIC), aby zaoferować wielokanałowe aplikacje bez kosztów i złożoności, jaką cechują się produkty wielopunktowe, oparte na sprzęcie. Jednoplatformowa, programowa architektura CIC obejmuje aplikacje dla konsultantów i kierowników contact center, a także aplikacje do komunikacji zunifikowanej dla użytkowników biznesowych. Można ją wdrożyć w siedzibie klienta lub w modelu chmurowym.

Słownik
1. zadowolenie klienta. to subiektywna ocena klienta dotycząca stopnia satysfakcji z usług, produktów lub doświadczeń związanych z daną firmą lub organizacją.…
2. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
3. analiza mowy. Zobacz Speech Analytics.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Branża contact center wspólnie dla Marleny

Marlena Kamińska, financial manager z Voice Contact Center, zmaga się z najbardziej złośliwą odmianą raka mózgu. W pomoc koleżance z branży zaangażowało się bardzo duże grono aktualnych i byłych pracowników branży contact center.