Telbridge inwestuje w Rumunii

Kielecka spółka Telbridge – jedno z największych w Polsce call centers – wkracza na rynek Rumuński. Spółka na potrzeby swojego nowego centrum telemarketingowego wynajęła już prawie 650 mkw. w biurowcu CSDA Siriului w północnej części stolicy Rumunii – Bukareszcie. W transakcji pośredniczyła firma Jones Lang LaSalle.

Informację tę potwierdziły niezależne media: Business Review, Romania Insider, Business Magazin oraz nineoclock.ro. Nie udało się nam jednak uzyskać oficjalnego potwierdzenia od przedstawicieli biura w Polsce oraz informacji na temat planów spółki dotyczących obecności i rozwoju na rynku rumuńskim.

5 comments
 1. Telbridge…. nic nie słychać przez lata i nagle “jedno z największych call centers w Polsce”.
  A można prosić przedstawicieli firmy o jakieś dane? Przychody?
  Warto byłoby porównać z tymi, co dane ujawniają;-)))

 2. Z ich strony www wynika, iż mają 542 stanowiska telemarketerskie, więc całkiem sporo. Ciekawe, ile będzie w Bukareszcie. Obstawiam, że ok. 100 na początek.

 3. I nowu piszecie o tej niepoważnej firmie?
  Lepiej napiszcie co to jest ten cały Telbridge. Ta firma to jeden wielki przerkręt, a ludzi traktują jak psy.
  Ile tam ludzi jedzie na lekach, a ile odeszło na granicy załamania nerwowego.
  Firma bazuje na ludziach pracujących za minimum krajowe albo albo na umowę zlecenie i w dodaktu robią wszystko, żeby im nie płacić. W Altarze zresztą to samo, bo te dwie firmy mają tych samych właścicieli.

 4. Jak stać ich na oddział w Rumuni to na pewno mają też niezbędne do tego przychody. Firma daje wysokie wynagrodzenia jak na warunki w innych CC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *