Telefony IP snom kompatybilne z Microsoft Lync

Na rynku dostępne są telefony IP marki snom w pełni współpracujące z platformą Microsoft Lync. Lync to połączenie błyskawicznych wiadomości, sygnalizacji statusu obecności, wideokonferencji, wirtualnych spotkań oraz komunikacji telefonicznej PSTN lub SIP w jednej platformie.

Lync to rewolucyjna, ujednolicona platforma komunikacyjna umożliwiająca wykonywanie połączeń z różnymi urządzeniami wyposażonymi w system Windows. Seria biznesowych telefonów IP snom Unified Communications Edition to urządzenia w 100% zakwalifikowane i kompatybilne z Microsoft Lync . Produkty snom to łatwe w obsłudze i wdrożeniu telefony IP, spełniające wszelkie wymagania zarówno użytkowników biznesowych jak i indywidualnych. Modele, które są kompatybilne z systemem Lync to: snom 300, snom 370, snom 710, snom 720, snom 760 oraz snom 821.

Oprócz zaawansowanych telefonów IP, firma snom stworzyła także zoptymalizowany model snom UC600 do pracy z wielofunkcyjnym komunikatorem dla systemu Lync.

Telefony są dostępne u autoryzowanego dystrybutora snom w Polsce – w firmie VoIPoint. VoIPoint oprócz dystrybucji telefonów snom gwarantuje profesjonalne wsparcie serwisowe oraz pomoc przy wdrożeniu Lync. . Więcej informacji na temat telefonów snom i działalności VoIPoint można znaleźć na stronie internetowej www.voipoint.plTotal
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts
Read More

Smartfon do sterowania telefonami konferencyjnymi

Nasze codzienne przyzwyczajenia związane z mobilnymi urządzeniami coraz częściej wkraczają w życie zawodowe. Globalny producent telefonów konferencyjnych Konftel, odpowiadając na takie przyzwyczajenia i zapotrzebowania swoich klientów, udostępnia aplikację do sterowania i zarządzania połączeniami z poziomu smarfona dla kolejnych telefonów konferencyjnych - Konftel 300Wx i Konftel 300Mx.