Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

mystery shopper

(inaczej tajemniczy klient) to osoba zatrudniona przez firmę lub agencję, której zadaniem jest odwiedzenie sklepu lub punktu sprzedaży i dokonanie zakupów lub uzyskanie informacji na temat produktów lub usług oferowanych przez daną firmę. Celem tajemniczego klienta jest przeprowadzenie niezależnej oceny jakości obsługi klienta, poziomu sprzedaży lub jakości produktów lub usług.

Tajemniczy klient często udaje klienta typowego, a następnie ocenia wszystkie aspekty obsługi klienta, takie jak uprzejmość i pomocność sprzedawcy, czystość sklepu, jakość produktów lub usług i ogólną jakość doświadczenia zakupowego. Oceny te są później raportowane firmie lub agencji, która zleciła wykonanie badania.

Tajemniczy klient jest używany przez firmy, aby zbierać informacje o jakości obsługi klienta i jakości produktów lub usług oferowanych przez konkurencję lub w ramach własnej firmy. Ta metoda pozwala firmom na poprawę jakości swoich produktów lub usług oraz na szkolenie personelu, co zwiększa lojalność klientów i zyski firmy.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Telefony IP snom kompatybilne z Microsoft Lync

Na rynku dostępne są telefony IP marki snom w pełni współpracujące z platformą Microsoft Lync. Lync to połączenie błyskawicznych wiadomości, sygnalizacji statusu obecności, wideokonferencji, wirtualnych spotkań oraz komunikacji telefonicznej PSTN lub SIP w jednej platformie.

Lync to rewolucyjna, ujednolicona platforma komunikacyjna umożliwiająca wykonywanie połączeń z różnymi urządzeniami wyposażonymi w system Windows. Seria biznesowych telefonów IP snom Unified Communications[1] Edition to urządzenia w 100% zakwalifikowane i kompatybilne z Microsoft Lync . Produkty snom to łatwe w obsłudze i wdrożeniu telefony IP, spełniające wszelkie wymagania zarówno użytkowników biznesowych jak i indywidualnych. Modele, które są kompatybilne z systemem Lync to: snom 300, snom 370, snom 710, snom 720, snom 760 oraz snom 821.

Oprócz zaawansowanych telefonów IP, firma snom stworzyła także zoptymalizowany model snom UC600 do pracy z wielofunkcyjnym komunikatorem dla systemu Lync.

Telefony są dostępne u autoryzowanego dystrybutora snom w Polsce – w firmie VoIPoint. VoIPoint oprócz dystrybucji telefonów snom gwarantuje profesjonalne wsparcie serwisowe oraz pomoc przy wdrożeniu Lync. . Więcej informacji na temat telefonów snom i działalności VoIPoint można znaleźć na stronie internetowej www.voipoint.pl

Słownik
1. Unified Communications. (inaczej UC) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje, wiadomości…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy