Outsourcing usług windykacyjnych – nasz patronat

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w spotkaniu „Outsourcing usług windykacyjnych”, które odbędzie się w dniach 17-18 września 2013r. w Warszawie w hotelu Sheraton.

Drodzy Państwo już po raz trzeci podczas Kongresu Windykacyjnego, spotkamy się w gronie wieloletnich praktyków oraz wybitnych ekspertów z dziedziny windykacji różnorodnych branż. Zgodnie z Państwa potrzebami zorganizowaliśmy wyjątkową sekcję tematyczną w całości poświęconą bardzo istotnej tematyce: Outsourcingowi usług windykacyjnych. Obszar ten niekiedy jest jedynym z najważniejszych elementów w Państwa firmach, gdyż pochłania dużą część finansów. Podczas Kongresu poruszymy najważniejsze kwestie związane z outsourcingiem windykacji. Omówimy wady oraz zalety, postaramy się wspólnie wypracować najskuteczniejsze strategie prowadzące nasze działania do owocnej oraz partnerskiej współpracy. Swoimi doświadczeniami opartymi na case studies podzielą się z Państwem przedstawiciele zarówno usługodawców oraz usługobiorców.

Do dyskusji zaproszą Państwa przedstawiciele firm: Bank Pekao S.A, PZU S.A, ARMADA Polska, Kancelaria EULEO, Play, LINK4, Bank BPH.

Szczegóły na: www.bmspolska.pl lub pod numerem telefonu: (22) 412 50 62.
Zapytania prosimy kierować na adres: info@bmspolska.pl

Patronat medialny:
callcenternews_logo

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *