Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Alior Bank otwiera cal center w Lublinie

W Lublinie powstanie nowe call center[1] Alior Banku. Pracę ma znaleźć 170 osób. Oficjalnie call center ma wystartować jeszcze w tym miesiącu.

Bank szuka bankierów produktów biznesowych, klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Nie będzie to jednak praca jak w każdym znanym call center. Ma to być centrum procesów bankowych, gdzie pracownicy będą wykonywali zadania merytoryczne. Nowe call center ma być zlokalizowane w Lubinie przy ul. Wallenroda, a następnie przeniesione na ul. Szeligowskiego.

Na podstawie Gazeta Wyborcza w Lublinie.

Słownik
1. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Czym zaskoczył nas świat handlu w 2018 roku?

Trendy branży retail w 2018 roku można podsumować jako swoistą hybrydę świata online i offline. Decyzje zakupowe konsumentów jasno pokazują, że preferują i cenią konkretne rozwiązania z obu światów i najchętniej chcieliby, aby uzupełniały się one w jednym, spójnym procesie zakupowym.