Dr. Reddy’s Laboratories wybrało rozwiązania Polycom

Polycom poinformował, że firma farmaceutyczna Dr. Reddy’s Laboratories Limited wybrała rozwiązania komunikacji i współpracy wideo firmy Polycom. Mają one na celu umożliwienie dyrektorom i pracownikom z dwóch głównych biur firmy w Hyderabadzie w Indiach i Bridgewater w stanie New Jersey w USA bezpośrednią współpracę przez bezpieczne połączenie wideo wysokiej rozdzielczości. Również rozsiane po całym świecie mniejsze biura, fabryki produkcyjne i zakłady badawczo-rozwojowe firmy skorzystają na wdrożeniu rozwiązań współpracy wideo.

„Zapotrzebowanie naszej firmy na globalną i błyskawiczną komunikację na duże odległości, szczególnie pomiędzy zespołami badawczymi, które muszą szybko podejmować decyzje, oznaczało, że potrzebowaliśmy bardziej skutecznych i wydajnych sposobów współpracy. Dzięki rozwiązaniom wideo firmy Polycom mamy kompleksową infrastrukturę UC[1], która spełnia nasze potrzeby co do komunikacji w firmie, umożliwiając zespołom badawczym i technicznym spotkania na odległość oraz bezpieczną i błyskawiczną współpracę, co odgrywa znaczną rolę przy konsultacjach i podejmowaniu decyzji” – powiedział Atanu Roy, dyrektor ds. technicznych w firmie Dr. Reddy’s. „Współpraca wideo umożliwiła naszej kadrze kierowniczej nowe sposoby prowadzenia działalności bez częstych dalekich podróży. Nie tylko pozwoliło to osiągnąć znaczne oszczędności w czasie i kosztach, ale także lepiej zrównoważyć pracę zawodową i życie osobiste”.

Ponadto wdrożenie rozwiązań wideo Polycom RealPresence Mobile na telefonach i tabletach z systemem iOS i Android oznacza, że kadra wyższego szczebla będzie mogła brać udział w ważnych wewnętrznych spotkaniach, gdziekolwiek się będzie znajdować. Firma wdrożyła również funkcje monitorowania i planowania z pakietów zarządzania. Dzięki połączeniu rozwiązań Lync i Polycom RealPresence pracownicy będą mogli ponadto łatwo i intuicyjnie uruchamiać sesje współpracy wideo, używając dobrze znanych interfejsów i przepływów roboczych, z dowolnego stanowiska pracy na terenie zakładu lub poza nim.

Słownik
1. UC. (inaczej Unified Communications) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje,…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *