Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Nowość video od Polycom

Polycom poinformował, że pakiet Polycom RealPresence CloudAXIS, rozwiązanie które umożliwia korzystanie z bezpiecznej, korporacyjnej współpracy wideo użytkownikom przeglądarek internetowych, uzyskało status VMware Ready. Oznacza to, że pakiet Polycom RealPresence CloudAXIS przeszedł rygorystyczne procedury testowe i może działać pod kontrolą VMware vSphere® 5.0 w środowiskach produkcyjnych.

„Firmy z całego świata używają współpracy wideo jako aplikacji krytycznej w celu zwiększenia wydajności współpracy, a my chcemy zwiększyć zasięg tej technologii. Wykorzystując pakiet Polycom RealPresence CloudAXIS w połączeniu z VMware vSphere® 5.0, przedsiębiorstwa mogą teraz wdrożyć współpracę wideo w zwirtualizowanym środowisku VMware jako uzupełnienie lokalnego wdrożenia działającego na wyspecjalizowanych systemach. Certyfikacja VMware pomoże klientom rozbudować środowiska współpracy wideo, umożliwiając im zmniejszenie łącznych kosztów użytkowania oraz zoptymalizowanie wydajności” – powiedział A.E. Natarajan, wiceprezes, Worldwide Engineering, Polycom.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że pakiet Polycom RealPresence CloudAXIS Suite spełnia wymagania VMware Ready, co jest wskaźnikiem dla klientów, że działa on efektywnie z VMware vSphere® i że można bez obaw wdrażać go w środowiskach produkcyjnych” – powiedział Parag Patel, wiceprezes ds. globalnych sojuszy strategicznych w VMware.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Google Cloud i SAP nawiązują partnerstwo

Google Cloud i SAP ogłaszają dziś rozszerzone partnerstwo strategiczne, aby pomagać klientom w przeprowadzaniu transformacji biznesowych i migracji krytycznych systemów do chmury. Współpraca pozwoli również wykorzystywać możliwości Google Cloud w zakresie sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML).
Czytaj więcej

Odcisk palca? To już przeżytek!

Uwierzytelnianie za pomocą odcisku palca? Dla znacznej części osób być może ten sposób potwierdzania swej tożsamości wydaje się być bardzo zaawansowany. Branża technologii finansowych nie zwalnia jednak tempa i w planach ma jeszcze dokładniejsze i zaawansowane techniki biometrii czyli sposobów uwierzytelniania na podstawie fizycznych cech konsumenta.