Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Integrated Solutions nagrodzone przez Cisco

Integrated Solutions został uhonorowany dwiema nagrodami na spotkaniu kierownictwa Cisco Polska z zarządami partnerów, na którym podsumowano wyniki sprzedaży. IS zwyciężył w dwóch kategoriach: Commercial i Borderless Networks.

Pierwsza nagroda została przyznana za najlepszy wynik sprzedaży rozwiązań Cisco do klientów segmentu Commercial, który obejmuje firmy z sektora MSP i Enterprise. Druga za najlepszy wynik sprzedaży w zakresie rozwiązań Cisco Borderless Networks (routing, switching, WLAN, Security), spośród wszystkich partnerów Cisco sprzedających te technologie.

,,Obserwujemy, że Integrated Solutions i Orange Polska konsekwentnie realizują strategię zwiększania swojej obecności w rynku ICT i objęcia pozycji lidera – powiedział Dariusz Fabiszewski, General Manager Cisco Poland – Z naszej perspektywy bliska współpraca z IS i Orange Polska daje wymierne korzyści wszystkim stronom i uzasadnia zaangażowanie w zacieśnienie współpracy naszych firm. Jestem przekonany, że w kolejnych latach IS i Orange Polska, będą odbierać nagrody w kolejnych kategoriach rankingu na najlepszego Partnera Cisco Systems.’’

„Cieszymy się, że nasze zaangażowanie zostało wyróżnione dwiema nagrodami od Cisco. Wierzymy, że efekty naszej pracy przyniosą w przyszłości jeszcze więcej sukcesów wpisujących się w wspólną strategię i co najważniejsze, odpowiadających na potrzeby naszych klientów” – powiedział Leszek Hołda, Prezes Integrated Solutions.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy