Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

occupancy

Wartość wyrażona w jednostkach czasu lub procentach oznaczający zajętość czasu pracy agenta. Na occupancy składa się głownie czas poświęcony na rozmowę oraz czas na obsługę skryptu lub innych systemów wspomagających

Energo-Tel zadba o łączność dla PGE

27 maja br. Spółka ENERGO-TEL S.A. podpisała umowę z PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Miasto. Umowa dotyczy przede wszystkim przejęcia przez firmę ENERGO-TEL S.A. odpowiedzialności za utrzymanie, eksploatację i serwis sieci telekomunikacyjnej i towarzyszącej infrastruktury technicznej, a także zapewnienie dostępności, w szczególności do usług takich, jak: obsługa numeru 991, sieć trankingowa czy usługa transmisji danych.

W ramach podpisanej umowy, ENERGO-TEL S.A. odpowiada za infrastrukturę telekomunikacyjną zlokalizowaną na terenie Łodzi i okolic. Spółka dbać będzie o stan techniczny między innymi systemów teletransmisji, łączności radiowej, światłowodowej, systemu komutacyjnego czy też zasilania gwarantowanego. Umowa obejmuje kompleksową obsługę sieci telekomunikacyjnej i towarzyszącej infrastruktury technicznej. Spółka będzie świadczyć swoje usługi w trybie ciągłym – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

-„Ta umowa to kolejne potwierdzenie kompetencji i doświadczenia, jakimi dysponuje nasza firma” – powiedział Stanisław Szuder, Prezes ENERGO-TEL S.A. „Od wielu lat serwisujemy rozległą sieć telekomunikacyjną, należącą do operatora EXATEL S.A. Posiadamy w tym zakresie ugruntowaną wiedzę oraz sprawdzone i fachowo przygotowane zespoły pracowników zlokalizowane w kilkunastu miastach na terenie kraju.”

Podpisana umowa to kolejny krok w sukcesywnie realizowanej strategii przyjętej w Grupie Kapitałowej EXATEL, do której należy także ENERGO-TEL S.A. Jak dodał Prezes Szuder „celem naszej Spółki, mającej wieloletnie doświadczenie w zakresie utrzymania, eksploatacji i serwisowania sieci telekomunikacyjnych, jest zdobycie kolejnych podmiotów, którym zaoferujemy swoje usługi. Nowo podpisana umowa jest potwierdzeniem skutecznej realizacji wytyczonych celów. Liczymy, że już wkrótce będziemy mogli cieszyć się z następnych tego typu sukcesów.”

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Colt wprowadza oparte na chmurze rozwiązanie telefoniczne dla Microsoft Teams

Rozwiązanie Direct Routing od Colt, oferowane jako usługa w chmurze, pomaga przedsiębiorstwom szybko uruchomić połączenia PSTN (Publicznej Przełączanej Sieci Telefonicznej) w usłudze Teams. Znacznie usprawnia to komunikację zespołów, które ze względu na pandemię, zmuszone są odbywać spotkania online.