Nowy gracz na rynku call center – Multi Interactive Solutions

Multi Interactive Solutions (MIS) to nowa firma usług call center[1] założona przez doświadczonego managera – praktyka Kamilę Krawczyk – Strawińską.

Spółka oferuje standardowe usługi call center – także obcojęzyczne – oraz dedykowane rozwiązania w zakresie IT. Pierwsze centrum operacyjne MIS mieści się w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41a. Do dyspozycji klientów oddano 100 stanowisk w przestronnym, jasnym, dobrze klimatyzowanym wnętrzu. Firma pozyskała już pierwszych klientów na rynku niemieckim z branży wydawniczej oraz w Polsce – z branży direct marketing. Pierwsze projekty właśnie ruszyły.

– „Znamy specyfikę rynku call center i jego potrzeby, więc jesteśmy przygotowani do pełnej współpracy od pierwszego dnia naszej działalności – powiedziała Kamila Krawczyk-Strawińska, prezes spółki – Nasza kadra posiada udokumentowane doświadczenie, a odpowiednio przygotowani pracownicy zapewniają naszym klientom realizację kontraktów w sposób profesjonalny. Zaczynamy od budowania relacji z rynkiem call center i z naszymi klientami, co pozwoli nam na systematyczny rozwój naszych zasobów w celu realizacji coraz większych projektów”.

” Widzimy duży potencjał we współpracy z rynkami obcymi, szczególnie z rynkiem niemieckim – powiedział Krzysztof Sawicki, dyrektor realizacji projektów obcojęzycznych. Z doświadczenia wiem, że zagraniczni klienci poszukują partnerów, którzy zapewnią im te same świadczenia, co na lokalnym rynku, ale warunkiem koniecznym jest konkurencyjna stawka. Nasz rynek spełnia te kryteria, dlatego również i w takich usługach widzimy dla MIS szansę rozwoju.”

Dyrektor realizacji projektów polskojęzycznych, Monika Lis sukcesu firmy upatruje w strategii, która jest mocno skoncentrowana na jakości i efektywności pracy konsultantów. –“ W czasach, gdy wiele firm tnie koszty związane ze szkoleniami i rozwojem pracowników, my intensyfikujemy te działania. Na efekt nie będziemy czekać długo, ponieważ większe inwestycje w potencjał ludzki szybko przekładają się na wzrost istotnych dla nas wskaźników” – powiedziała Monika Lis.

Trzon kadry stanowią doświadczeni managerowie z wieloletnią praktyką call center:

Kamila Krawczyk-Strawińska – Prezes i pomysłodawca Multi Interactive Solutions.
W branży call center od 2004 roku. Potencjał wiedzy, wieczny optymizm, pozytywne nastawienie, niespożyte pokłady energii i pasja w działaniu – tak najczęściej mówią o niej współpracownicy i partnerzy biznesowi. Po 10-ciu latach zdobywania doświadczenia i sukcesów w branży call center i obsługi klienta stworzyła firmę, w której realizuje najlepsze i sprawdzone praktyki, a także nowatorskie pomysły. Socjolog i od wielu lat jeden z najbardziej cenionych trenerów w Polsce. Prowadzi projekty doradcze i szkolenia z zakresu szeroko rozumianej obsługi klienta i sprzedaży dla pracowników i kadry managerskiej w największych firmach z branży ubezpieczeniowej, wydawniczej, energetycznej, finansowej i wielu innych. Dwukrotnie zasiadała w Jury konkursu Telemarketer Roku, uczestniczy także, jako gość i prelegent, w wielu konferencjach branżowych. Przez ostatnie 3 lata zarządzała polskim oddziałem międzynarodowego call center.

Monika Lis – Dyrektor realizacji projektów polskojęzycznych
W branży call center od 2001 roku. W ciągu 12 lat swoją intuicją, nastawieniem na sukces i wytrwałością stworzyła własną markę w branży call center. Lubi proste, lecz sprawdzone metody, ponieważ zarządzanie polega na optymalizacji procesów. Tymi rozwiązaniami zapewniła już wielu swoim partnerom biznesowym – także o zasięgu światowym – realizację założeń biznesowych oraz jakościowych. Planowała, tworzyła, wdrażała i odpowiadała w szczególności za projekty związane z help-deskiem oraz wielokanałową obsługą klientów. Realizowane przez nią projekty zostały nagrodzone w konkursach efektywności marketingowej Boomerang (Help-desk Samsung) i Golden Arrow (Neste).

Krzysztof Sawicki – Dyrektor realizacji projektów obcojęzycznych
W branży call center od 2005 roku. Połowę życia spędził w Niemczech, dlatego też w pełni rozumie synergie zachodnioeuropejskich rynków. Specjalizuje się w obsłudze klientów niemieckojęzycznych. Absolwent wyższej szkoły handlowej z dyplomem IHK (Industrie- und Handelskammer). Zarządzał wewnętrznym zespołem obsługi klienta w jednym z największych banków na polskim i międzynarodowym rynku. Odpowiadał za relacje z klientem i realizację projektów w segmencie obcojęzycznym, w kilkusetstanowiskowym call center outsourcingowym. Zna perfekcyjnie język niemiecki oraz biegle język angielski.

Rafał Strawiński – Dyrektor działu IT
W branży call center od 2005 roku, ceniony ekspert i praktyk w tworzeniu i rozbudowie rozwiązań informatycznych dla call/contact center[2]. Specjalizuje się w systemach CTI[3] i centralach telefonicznych. Zawsze dąży do tego, aby narzędzia były atrakcyjne finansowo i przede wszystkim user-friendly, przez co optymalizuje koszty projektu i eliminuje błędy związane z użytkowaniem programów. Przez dwa lata zarządzał stworzonym przez siebie działem IT w międzynarodowym call center, gdzie równocześnie zaimplementował jeden z najbardziej wydajnych systemów cc. Stwierdzenie „jest problem” w jego słowniku funkcjonuje, jako „mam wyzwanie”.

Słownik
1. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
2. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
3. CTI. z ang. Computer Telephony Integration – system (szereg aplikacji) integrujący telefon sieci publicznej (również PBX) z komputerem działającym…
Total
0
Shares
2 komentarzy
 1. Oj, jak to się Krzysiu wstydzisz przyznać, gdzie wcześniej pracowałeś: “Odpowiadał za relacje z klientem i realizację projektów w segmencie obcojęzycznym, w kilkusetstanowiskowym call center outsourcingowym”.
  Te projekty, za które odpowiadałeś, były realizowane na kilkuset stanowiskach?
  Buziaki,
  Twoja na zawsze :*

 2. A czego się wstydzić? wszyscy, którzy odeszli z CCP chwalą się pracą w tej firmie, bo to im wszędzie otwiera drzwi…
  A czytać należy ze zrozumieniem: wyraźnie napisane, ze kierował projektami obcojęzycznymi w kilkusetstanowiskowym call center. Tłumaczę: odpowiadał tylko za projekty obcojęzyczne, a całe call center miało KILKASET stanowisk.

  jego na zawsze
  Prawdziwa koleżanka Krzysia ;-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy