Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Polycom do videokonferencji w dużych pomieszczeniach

Polycom poinformował o udostępnieniu Polycom RealPresence Group 700 – rozwiązania do współpracy wideo przeznaczonego dla grup spotykających się w dużych pomieszczeniach, takich jak firmowe sale konferencyjne, studia produkcyjne i sale wykładowe. System zapewnia najwyższą jakość i rozdzielczość wideo (do 1080p60) oraz kryształowo czysty dźwięk, umożliwiając bardziej produktywne i naturalne interakcje ze współpracownikami, partnerami i klientami.

„Chcemy uczynić współpracę wideo nieodzowną i przystępną częścią życia i pracy, bez względu na to, czy nasze rozwiązania będą używane do wewnętrznych spotkań i szkoleń, finalizowania transakcji, realizacji projektów inżynierskich między rozproszonymi geograficznie zespołami, czy też do współpracy z klientami. Przeprojektowaliśmy interfejs zgodnie z uwagami klientów i opracowaliśmy technologie oparte na zachowaniach użytkowników – tak, aby nasze rozwiązania były intuicyjne i łatwe w użyciu.” – powiedział A.E. Natarajan, Wiceprezes firmy Polycom.

System Polycom RealPresence Group 700, wchodzący w skład serii Polycom RealPresence Group, przedstawiono po raz pierwszy w październiku 2012 roku. Seria obejmuje również system Polycom RealPresence Group 300, który nadaje się do mniejszych pomieszczeń, takich jak pokoje zebrań, system oraz Polycom RealPresence Group 500 zaprojektowany pod kątem obszarów średniej wielkości, na przykład sal konferencyjnych. Rozwiązania Polycom RealPresence Group 300 i 500 są dostępne od listopada zeszłego roku.

Polycom RealPresence Group 700 oferuje następujące funkcje i korzyści:

  • Polycom UX. Platforma Polycom UX zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania i łatwość obsługi, a jednocześnie minimalizuje wymagania w zakresie zarządzania i pomocy technicznej. Dzięki temu użytkownicy systemu mogą ograniczać wydatki na IT oraz łączne koszty eksploatacji (TCO). Polycom UX to ponad 20 funkcji, m.in.:
    • Nowy, prosty i intuicyjny interfejs użytkownika. System oferuje prosty, intuicyjny i elegancki interfejs użytkownika, wspólny dla całej nowej generacji rozwiązań Polycom do współpracy wideo. Lata zakrojonych na szeroką skalę testów funkcjonalnych przełożyły się na takie funkcje, jak rozwijane menu, elegancka i łatwa nawigacja oraz uproszczone zdalne sterowanie.
    • Technologia Polycom SmartPairing. Pozwala wykorzystać tablety jako piloty zdalnego sterowania systemami RealPresence Group. Ta zgłoszona do opatentowania technologia, wbudowana w oprogramowanie Polycom RealPresence Mobile, bezprzewodowo łączy tablety z systemami Group oraz Polycom HDX. Dzięki Polycom SmartPairing użytkownicy mogą sterować spotkaniami wideo za pomocą tabletów i jednym przeciągnięciem palca przenieść rozmowę wideo z tabletu na duży ekran.
    • Wideo i treść 1080p60. Zwiększa klarowność obrazu i płynność ruchu oraz pozwala udostępniać dowolny typ treści, w tym szczegółowe filmy wideo. Dzięki temu użytkownicy ze wszystkich branż — od architektów pracujących nad rysunkami CAD po lekarzy przeglądających obrazy medyczne oraz przedstawicieli handlowych i marketingowych pokazujących klientom materiały multimedialne — mogą organizować bardziej owocne spotkania.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy