Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Teleinvention z nowym logo

Krakowskie call center[1] Teleinvention zmieniło swoje logo. Wkrótce przebudowana zostanie także strona internetowa. “Jest to pierwszy krok odświeżenia wizerunku Spółki Teleinvention. Nowoczesność i czytelny przekaz tego projektu pozwolą na zbudowanie spójnej i wyrazistej identyfikacji wizualnej firmy.” czytamy w komunikacje prasowym spółki.

– Nowe logo TeleInvention powstało w celu odświeżenia wizerunku firmy i dostosowania jej identyfikacji wizualnej do potrzeb nowoczesnej komunikacji. Tworząc je chcieliśmy wyrazić dynamikę firmy, ukierunkowanie na Klienta i elastyczność w podejściu do projektów – mówi Katarzyna Mędziak, dyrektor ds. operacyjnych Teleinvention. – Równocześnie pozostawiliśmy element kolorystyki z poprzedniego logo, aby pokazać kontynuację naszych działań i nabyte do tej pory doświadczenie. Ta kreacja jest pierwszym krokiem w przygotowaniu nowego corporate identity, w ramach którego tworzymy również nową stronę internetową, oraz pozostałe elementy identyfikacji wizualnej. Jestem przekonana, że nasz logotyp przypadnie do gustu zarówno naszym Klientom jak i pracownikom i pozwoli im się jeszcze mocniej zidentyfikować z celami i działaniami TeleInvention. Nasze logo już firmuje nowe projekty, które ruszają pod szyldem TeleInvention – dodała Katarzyna Mędziak – Dyrektor ds. operacyjnych w Teleinvention Sp. z o.o.

Stare logo firmy:
teleinvention

Słownik
1. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
2 komentarzy
  1. Trochę źle zaprojektowano te nowe logo. Napis powinien być obok, a nie pod emblematem. 🙁 Kolory ok – bo to uniwersalny zestaw barw.

  2. Na pewno lepsze niż stare pod względem funkcjonalnym. Kształt zbliżony do kwadratu/koła pozwala na lepszą ekspozycję w mediach/ materiałach promocyjnych. Firma nie ma dużej rozpoznawalności (brand awareness) na rynku, więc wpisanie frazy contact center w logotyp na pewno jest dobrym posunięciem. Tak więc zmiana na plus, w przeciwieństwie do nowej wizualizacji Holicon, która jestem bardzo rozczarowana. Zeby nie hejtować, spróbuję ją ocenić, co mi sie nie podoba, ale teraz nie mam czasu :(((

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy