Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

disaster

z ang. awaria. W call center nagła awaria powodująca długotrwałe i kosztowne zakłócenia w funkcjonowaniu organizacji. Firmy - aby zabezpieczyć się przed konsekwencjami awarii, w swoim planie na wypadek awarii,

PGE Obrót uruchamia call center

Spółka PGE Obrót uruchamia call center. Na razie mogą z niego korzystać tylko odbiorcy z woj. podlaskiego. Klienci z pozostałych województw, będą sukcesywnie włączani do systemu do końca 2013 r. Do tej pory z usług infolinii korzystali jedynie odbiorcy z woj. łódzkiego.

– Obecne rozwiązania obsługi telefonicznej okazały się niewystarczające. Dlatego zmieniamy się dla klienta. Nowy system sprawi, że do call center będzie można się w sposób łatwy i szybki dodzwonić z każdego miejsca w kraju – mówi Alicja Rutkowska, wiceprezes zarządu PGE Obrót.

Obsada konsultantów ma zostać dostosowana do liczby klientów oczekujących na danej linii. Monitoring pozwoli na rejestrację numeru telefonu osoby, która starała się skontaktować, aby móc do niej oddzwonić.

– Wdrożenie tego systemu traktujemy jako projekt priorytetowy. Dotąd klienci z naszego rynku historycznego, czyli obszaru, na którym spółka dostarcza energię elektryczną dla gospodarstw domowych, zasięgali informacji głównie w Biurach Obsługi Klienta. Teraz będą mieć dodatkowy, alternatywny kanał kontaktu, czyli call center – mówi Marlena Skrzydłowska, dyrektor Departamentu Obsługi Klientów.

Klienci poprzez połączenie z call center będą mogli m.in. poprosić o wystawienie duplikatu faktury, poznać saldo, zmienić swoje dane teleadresowe, zapoznać się z ofertami.

Od 18 lutego br. z call center będą mogli skorzystać klienci spółki z woj. podlaskiego. Do końca roku sukcesywnie dołączą do nich klienci z województw mazowieckiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego.

PGE Obrót z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy