Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Przedstawiciel arvato w jury konkursu na Telemarketera Roku

arvato Polska wspiera 5. edycję konkursu na Telemarketera Roku organizowaną przez Grupę Call Center[1] przy Polskim Stowarzyszeniu Marketingu SMB. Już po raz czwarty arvato będzie aktywnie uczestniczyć w konkursie Telemarketer Roku i Złota Słuchawka, wspierając inicjatywę promowania najlepszych praktyk w telemarketingu.

W tym roku – z powodu dużej liczby chętnych do prac w jury – organizator konkursu postanowił zaprosić do jury osoby o największym doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach.

Wśród zaproszonych osób znalazła się Paulina Gucka, która od 7 lat jest związana z arvato i branżą call/contact center[2]. Od 2010 roku jako Manager ds. Jakości i Szkoleń współpracuje z konsultantami, team leaderami, trenerami oraz osobami odpowiedzialnymi za jakość obsługi linii polsko- i obcojęzycznych w ruchu przychodzącym i wychodzącym, w customer service i telesprzedaży. Jest jedynym członkiem jury, który pracuje w oparciu o międzynarodowe standardy COPC, przyczyniając się do ich doskonalenia. Działa również zgodnie z normą EN15838.

„Liczymy, że Paulina wniesie do zespołu Jury duże zaangażowanie i entuzjazm, szerokie i wieloaspektowe doświadczenie w telemarketingu oraz wiedzę o tym, co decyduje o zadowoleniu klienta końcowego i powinno być promowane jako standard godny tytułu Telemarketera Roku” – powiedziała Małgorzata Żuchowska, Dyrektor Contact Center ds. Rynku Polskiego w arvato Polska.

Co roku przed zgłoszeniem telemarketerów do konkursu arvato przeprowadza wewnętrzne eliminacje. O kwalifikacji do konkursu decyduje nie tylko jakość rozmów według kryteriów ustalonych przez organizatora konkursu, ale także postawa takiej osoby wobec współpracowników i przełożonych oraz jej codzienne zaangażowanie. Już sama kwalifikacja do konkursu jest wielkim wyróżnieniem i motywacją dla zgłoszonych osób.
W arvato na 1100 stanowiskach pracuje 1400 konsultantów. W tym roku firma zamierza zgłosić swoich przedstawicieli w kilku kategoriach konkursu.

Słownik
1. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
2. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Jak nie przegrać walki o klienta?

Produkty interaktywne weszły na stałe do naszej rzeczywistości w postaci aplikacji mobilnych czy platform społecznościowych. W chwili, kiedy powstały, zaczęto zwracać uwagę i badać doświadczenia związane z ich obsługą, (tzw. User Experience, UX). Polegało to na prostym zbieraniu informacji zwrotnych od klientów.
Czytaj więcej

Jak gromadzić informacje o klientach?

Zrozumieć klienta – marzenie wielu managerów, konsultantów sprzedaży i obsługi klienta. Ale to marzenie także biznesu. Zrozumieć klienta to tak naprawdę znaleźć klucz do jego duszy. Znaleźć wrota do tego, aby poczuł się on doceniony, zauważony i spełniony. Informacje, czyli waluta XXI wieku jest istotna z punktu widzenia procesu tworzenia doskonałych propozycji wartości. Choć metod zbierania informacji jest dużo, to my skupimy się dzisiaj na 6 „typach osobowościowych”, w które sprzedawcy, analitycy biznesowi i managerowie powinni się wcielić, aby poznać lepiej klienta.