Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

disaster

z ang. awaria. W call center nagła awaria powodująca długotrwałe i kosztowne zakłócenia w funkcjonowaniu organizacji. Firmy - aby zabezpieczyć się przed konsekwencjami awarii, w swoim planie na wypadek awarii,

Awanse w Polycom

Polycom ogłosił, że Tim Stone objął stanowisko Wiceprezesa ds. Marketingu w regionie EMEA. Do obowiązków Tima Stone’a należeć będą rozwój i nadzorowanie kampanii marketingowych, które mają wspierać sprzedaż i wdrażanie rozwiązań do współpracy wideo Polycom RealPresence w regionie. Stone będzie blisko współpracowej z Garym Riderem, Prezes Polycom w regionie EMEA oraz jego zespołem.

Przed dołączeniem do firmy Polycom Tim Stone pełnił funkcję Dyrektora Marketingu Rozwiązań do Współpracy w CISCO Systems. Przedtem sprawował kierownicze stanowiska w firmach Lucent oraz SDX Business Systems.

“Z radością witamy Tima Stone’a w naszym europejskim zespole” – powiedział Gary Rider, prezes Polycom w regionie EMEA. “Sposób, w jaki ludzię się komunikują i współpracują szybko się zmienia. Jestem pewien, że sukcesy, które Tim odnosił na rynku rozwiązań do współpracy wideo przyczynią się do wzrostu obecności platform RealPresence w regionie EMEA.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy