Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Simon Kaluža – nowy dyrektor w SAP

Z początkiem roku 2013 Simon Kaluža objął stanowisko dyrektora zarządzającego oddziałem regionalnym SAP na terenie Europy Środkowo-Wschodniej (SAP CEE). Będzie zarządzał działaniami firmy SAP w kilkunastu krajach regionu, w tym w Polsce, w Czechach, na Węgrzech, Słowacji, krajach bałkańskich, Rumunii i Bułgarii. Przed objęciem kierownictwa regionu SAP CEE Simon Kaluža pełnił rolę dyrektora zarządzającego SAP w Europie Południowo-Wschodniej. Poza tym był również dyrektorem zarządzającym oddziałów SAP w basenie Adriatyku i na Słowenii. W ciągu ostatnich trzech lat w istotny sposób przyczynił się do rozwoju firmy SAP na tych rynkach.

„Moim głównym celem jest szybsza popularyzacja innowacji SAP w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Szczególnie dotyczy to technologii przetwarzania danych w pamięci, zaawansowanej analityki biznesowej, platform mobilnych i rozwiązań w chmurze” — powiedział Simon Kaluža, dyrektor zarządzający SAP na Europę Środkowo-Wschodnią. „Jestem przekonany, że klienci w naszym regionie Europy z dużym zainteresowaniem podchodzą do tych innowacji i możliwości zintegrowania ich z własną infrastrukturą, aby osiągać lepsze wyniki i przewagę nad konkurencją. SAP daje klientom rozwiązania i funkcjonalności, które odpowiadają zapotrzebowaniu firm na prostsze i korzystniejsze sposoby prowadzenia działalności biznesowej. To dla mnie wielki zaszczyt, ale jednocześnie czuję dużą odpowiedzialność za działania SAP i rozwój współpracy z klientami w naszym regionie Europy ”. Simon Kaluža oczekuje też, że SAP w Europie Środkowo-Wschodniej skorzysta z wiedzy i doświadczenia specjalistów z dojrzalszych rynków niemieckojęzycznych, aby budować dalszy wzrost firmy w krajach środkowoeuropejskich. Współpraca i wymiana wiedzy z dojrzalszymi rynkami zacieśni się poprzez fakt, że region SAP CEE należy obecnie do nowo utworzonej większej jednostki SAP Europa Centralna i Wschodnia (SAP Middle and Eastern Europe – SAP MEE)

Firma SAP działa w regionie CEE w we wszystkich segmentach rynku — od sektora publicznego i dużych przedsiębiorstw, po małe i średnie firmy. Simon i członkowie jego zespołu będą skupiali się na rozszerzaniu działań firmy SAP poprzez oferowanie najnowszych technologii, rozwiązań branżowych i biznesowego know-how firmy SAP, aby pomóc klientom rozwijać ich działalność w wydajniejszy, bardziej precyzyjny, wszechstronny i dochodowy sposób.

Simon Kaluža pochodzi ze Słowenii. Ukończył studia na Uniwersytecie w Ljubljanie na wydziale elektroniki i informatyki. Zanim w 2010 roku dołączył do SAP, pracował na wysokich stanowiskach w firmach ComTrade Group i Hermes SoftLab. Następnie objął stanowisko dyrektora oddziału SAP w Słowenii, przyczyniając się do jego szybkiego wzrostu i skutecznie osiągając cele strategiczne. Następnie awansował na stanowisko szefa oddziału SAP w basenie Adriatyku. Pod jego kierownictwem region krajów adriatyckich zdobył nagrodę dla najlepszej jednostki organizacyjnej SAP w regione CEE. W roku 2012 przejął obowiązki dyrektora całego regionu Europy Południowo-Wschodniej.

Simon Kaluža zastąpił Manfreda Josepha, który objął stanowisko dyrektora ds. rynku usług finansowych SAP na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (SAP EMEA).

Przełożonym Simona Kalužy jest Michael Kleinemeier, prezes firmy SAP na region Europy Centralnej i Wschodniej (SAP MEE).

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy