Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

ENERGO-TEL rozpoczął nową współpracę z EmiTel

W ostatnich dniach grudnia firma ENERGO-TEL S.A. podpisała umowę o współpracy z firmą EmiTel Sp. z o.o. Nowa umowa swoim zakresem obejmuje przede wszystkim usługę utrzymania sieci światłowodowej EmiTel głównie w zakresie usuwania awarii sieci światłowodowych, wykonywania zleceń prewencyjnych, planowych, pomiarowych oraz dodatkowych na obszarze całej Polski.

Firma ENERGO-TEL S.A., której głównym właścicielem jest EXATEL S.A. świadczy usługi w zakresie eksploatacji, budowy i serwisu sieci oraz węzłów telekomunikacyjnych. EmiTel Sp. z o.o. to największy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Netia powiększyła call center w Ostrowcu

Call center sprzedażowe firmy „Netia” w Ostrowcu Świętokrzyskim chce zatrudnić - po rozbudowie swej siedziby - dodatkowe 100 osób. Takie plany spółka miała od samego początku, kiedy uruchamiano call center w Ostrowcu Świętokrzyskim.