Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Nowe audiokonferencje od Jabra

Jabra Speak 510 to nowy model w ofercie zestawów głośnomówiących firmy Jabra. Tym razem producent postawił na swobodę i komfort użytkownika. Urządzenie wyposażone w technologię Bluetooth daje jeszcze większe możliwości pracownikom mobilnym.

 

Nowa Jabra Speak 510 to ulepszona wersja popularnego modelu Jabra Speak 410. Dzięki Speak 410, w 2011 r. Jabra zdobyła aż 15 proc. udziału w światowym rynku sprzedaży aparatów głośnomówiących z łączem USB. Speak 410 uzyskała także liczne wyróżnienia w kategoriach jakość dźwięku oraz wzornictwo.

 

„Model Speak 410 był pierwszym tego typu aparatem w naszym portfolio produktowym. Obserwując ogromne zainteresowanie zestawem, postanowiliśmy rozwijać ten segment naszej oferty, idąc o krok dalej. Efektem tej ekspansji jest Jabra Speak 510. Aparat głośnomówiący z wbudowanym systemem Bluetooth®”. – mówi Natasa Peric, Marketing Manager na Europę Środkową i Wschodnią.

 

Jabra Speak 510 to rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują funkcjonalnego i prostego w obsłudze sprzętu audiokonferencyjnego. Sprawdza się nie tylko podczas podróży służbowych, ale także w codziennej pracy biurowej. Wygodę użytkowania zapewnia technologia plug-and-play, łącze Bluetooth oraz długo trzymająca bateria, która pozwala na 15 godzin intensywnej pracy z urządzeniem. Jabra Speak 510 posiada również wielokierunkowy mikrofon, który zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i pozwala na jednoczesne korzystanie z urządzenia przez kilka osób.

 

Tworząc nowy model Jabra zadbała także o jakość wykonania sprzętu i walory estetyczne. Lekki sprzęt o kompaktowej konstrukcji został zamknięty w wygodnym futerale z myślą o podróżnych.

 

„Jako marka podążamy w stronę rozwiązań skrojonych na potrzeby mobilnego pokolenia pracowników. Nasze badania potwierdzają, że praca w trybie mieszanym to przyszłość środowiska biznesowego.” – uważa Natasa Peric z Jabra.

 

Mobilność w biurze to coraz powszechniejsze zjawisko, którego korzyści będą odczuwać zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Mobilne pokolenie (Generacja M)* to osoby, które na co dzień funkcjonują w oparciu o intensywne wykorzystanie nowych technologii. Dostęp do sieci, portali społecznościowych i urządzeń wielofunkcyjnych, zmienia ich podejście do narzędzi pracy. Pokolenie Mobilne zmodyfikuje przyjęte do tej pory sposoby komunikacji i interakcji. Przełoży się to na rosnący popyt na sprzęty zaspokajające potrzebę mobilności oraz elastyczności, także w pracy.

 

Według prognoz IDC** grupa pracowników mobilnych w Stanach Zjednoczonych do roku 2015 będzie stanowić 75% całej siły roboczej. Wkrótce przełom ten będzie zauważalny także w Europie, a model pracy w godzinach 9-17 wyjdzie z użytku.

„Mobilność oraz komunikacja między ludźmi pozostającymi w ruchu stanowi klucz do sukcesu biznesowego we współczesnym świecie. Jabra Speak 510 zwiększa produktywność pracowników, umożliwiając na połączenia konferencyjne bez względu na czas i miejsce”. – dodaje Holger Reisinger, Wiceprezes Jabry ds. Marketingu, Produktów i Sojuszy Strategicznych.

 

Jabra Speak 510 to zestaw bezprzewodowy, który dzięki Bluetooth pozwala na szybkie podłączenie do każdego urządzenia komunikacyjnego, wyposażonego w tę technologię. Pełna integracja ze smartfonami, tabletami czy laptopami, gwarantuje satysfakcję z użytkowania.

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Monitorowanie doświadczeń użytkownika – nowy cel szefów IT

Monitoring wydajności aplikacji i sieci to rynek, który zdaniem firmy Gartner w 2020 roku osiągnie wartość 5.6 miliardów dolarów, rosnąc w tempie ok. 10 proc. na rok. Wzrosty napędza przede wszystkim cyfrowa transformacja i związana z nią potrzeba monitorowania doświadczeń użytkowników, w tym przede wszystkim tych korzystających z aplikacji biznesowych. Zdaniem Gartnera, to właśnie te funkcje są obecnie najważniejszym powodem dla szefów IT, aby inwestować w rozwiązania APM (Application Performance Monitoring).