Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Nowe audiokonferencje od Jabra

Jabra Speak 510 to nowy model w ofercie zestawów głośnomówiących firmy Jabra. Tym razem producent postawił na swobodę i komfort użytkownika. Urządzenie wyposażone w technologię Bluetooth daje jeszcze większe możliwości pracownikom mobilnym.

 

Nowa Jabra Speak 510 to ulepszona wersja popularnego modelu Jabra Speak 410. Dzięki Speak 410, w 2011 r. Jabra zdobyła aż 15 proc. udziału w światowym rynku sprzedaży aparatów głośnomówiących z łączem USB. Speak 410 uzyskała także liczne wyróżnienia w kategoriach jakość dźwięku oraz wzornictwo.

 

„Model Speak 410 był pierwszym tego typu aparatem w naszym portfolio produktowym. Obserwując ogromne zainteresowanie zestawem, postanowiliśmy rozwijać ten segment naszej oferty, idąc o krok dalej. Efektem tej ekspansji jest Jabra Speak 510. Aparat głośnomówiący z wbudowanym systemem Bluetooth®”. – mówi Natasa Peric, Marketing Manager na Europę Środkową i Wschodnią.

 

Jabra Speak 510 to rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują funkcjonalnego i prostego w obsłudze sprzętu audiokonferencyjnego. Sprawdza się nie tylko podczas podróży służbowych, ale także w codziennej pracy biurowej. Wygodę użytkowania zapewnia technologia plug-and-play, łącze Bluetooth oraz długo trzymająca bateria, która pozwala na 15 godzin intensywnej pracy z urządzeniem. Jabra Speak 510 posiada również wielokierunkowy mikrofon, który zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i pozwala na jednoczesne korzystanie z urządzenia przez kilka osób.

 

Tworząc nowy model Jabra zadbała także o jakość wykonania sprzętu i walory estetyczne. Lekki sprzęt o kompaktowej konstrukcji został zamknięty w wygodnym futerale z myślą o podróżnych.

 

„Jako marka podążamy w stronę rozwiązań skrojonych na potrzeby mobilnego pokolenia pracowników. Nasze badania potwierdzają, że praca w trybie mieszanym to przyszłość środowiska biznesowego.” – uważa Natasa Peric z Jabra.

 

Mobilność w biurze to coraz powszechniejsze zjawisko, którego korzyści będą odczuwać zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Mobilne pokolenie (Generacja M)* to osoby, które na co dzień funkcjonują w oparciu o intensywne wykorzystanie nowych technologii. Dostęp do sieci, portali społecznościowych i urządzeń wielofunkcyjnych, zmienia ich podejście do narzędzi pracy. Pokolenie Mobilne zmodyfikuje przyjęte do tej pory sposoby komunikacji i interakcji. Przełoży się to na rosnący popyt na sprzęty zaspokajające potrzebę mobilności oraz elastyczności, także w pracy.

 

Według prognoz IDC** grupa pracowników mobilnych w Stanach Zjednoczonych do roku 2015 będzie stanowić 75% całej siły roboczej. Wkrótce przełom ten będzie zauważalny także w Europie, a model pracy w godzinach 9-17 wyjdzie z użytku.

„Mobilność oraz komunikacja między ludźmi pozostającymi w ruchu stanowi klucz do sukcesu biznesowego we współczesnym świecie. Jabra Speak 510 zwiększa produktywność pracowników, umożliwiając na połączenia konferencyjne bez względu na czas i miejsce”. – dodaje Holger Reisinger, Wiceprezes Jabry ds. Marketingu, Produktów i Sojuszy Strategicznych.

 

Jabra Speak 510 to zestaw bezprzewodowy, który dzięki Bluetooth pozwala na szybkie podłączenie do każdego urządzenia komunikacyjnego, wyposażonego w tę technologię. Pełna integracja ze smartfonami, tabletami czy laptopami, gwarantuje satysfakcję z użytkowania.

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Alfavox z nową stroną WWW

Alfavox uruchomił nową wersję swojej strony internetowej. Pod adresem www.alfavox.pl internauci odnajdą zupełnie nową, odpowiadającym najwyższym standardom szatę…
Czytaj więcej

Bankowość idzie w parze z SMS-ami

Bankowość elektroniczna dla większości Polaków stała się codziennością. Coraz więcej osób realizuje płatności w internecie wykorzystując karty płatnicze. Z danych NBP wynika, że za ich pomocą w czwartym kwartale 2015 zrealizowano o 24 proc. więcej transakcji niż w poprzednim, a ponad 30 mln osób posiadało internetowy dostęp do swojego konta (Raport NetB@nk, ZBP). W jaki jeszcze sposób Polacy wykorzystują technologie do zarządzania finansami osobistymi?