Cloud Computing Excellence dla Interactive Intelligence

Interactive Intelligence Group Inc. otrzymała nagrodę Cloud Computing Excellence 2012 przyznawaną przez amerykańskie pismo Cloud Computing Magazine wydawnictwa TMC.

 

Firma została wyróżniona za swoje rozwiązanie komunikacji biznesowej w chmurze, Communications as a Service (CaaS), które zapewnia średnim oraz dużym przedsiębiorstwom bezpieczny i niezawodny dostęp do szerokiej gamy aplikacji centrum kontaktowego i komunikacji zunifikowanej.

 

„Interactive Intelligence posiada niemal dwudziestoletnie doświadczenie w dostarczaniu innowacyjnych technologii i usług komunikacji biznesowej” – powiedział Erik Linask, redaktor naczelny grupy TMC. – „Doświadczenie to umożliwiło firmie opracowanie nowatorskiego i godnego zaufania rozwiązania w chmurze, które zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa i niezawodności, elastyczność biznesową i szeroki wybór funkcji”.

 

Rozwiązanie CaaS bazuje na architekturze oddzielnych instancji dla każdego klienta (multi-instance), co pozwala na izolację danych poszczególnych klientów i zapewnia im skuteczną ochronę. W zależności od modelu wdrożenia klienci mogą również pozostawić ścieżkę głosową, nagrania i inne poufne dane w swojej wewnętrznej sieci.

 

CaaS oferuje kompletny pakiet aplikacji centrum kontaktowego i komunikacji zunifikowanej, w tym: wielokanałowe kolejkowanie, kierowanie zgodnie z umiejętnościami agentów, raportowanie, nagrywanie połączeń i kontrolę jakości, automatyzację kampanii wychodzących, zarządzanie personelem, analizę mowy w czasie rzeczywistym, ankiety badania opinii klienta, integrację z systemami CRM[1] i inne.

 

Nagrody Cloud Computing Excellence, w tym roku przyznane po raz drugi, wyróżniają firmy, które najefektywniej wykorzystują chmurowe przetwarzanie danych do różnicowania swojej oferty rynkowej.

 

Słownik
1. CRM. inaczej Customer Relationship Management – system informatyczny, którego zadaniem jest automatyzacja oraz wspomaganie procesów na styku klient-organizacja w zakresie pozyskania…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *