Interactive Intelligence uruchamia… sklep internetowy

Interactive Intelligence uruchamia sklep internetowy produktów uzupełniających swoją ofert. Sklep ma ułatwić klientom Interactive Intelligence dostęp do nowych funkcji, zaś partnerom umożliwi lepszą ekspozycję swoich aplikacji.

 

Interactive Intelligence MarketPlace oferuje szereg produktów dostawcy i firm trzecich, zaprojektowanych dla usprawnienia komunikacji biznesowej, obsługi klienta w contact center[1] i zarządzania procesami – zaczynając od szablonów do automatyzacji procesów i gotowych integracji, a kończąc na niestandardowych raportach i pulpitach nawigacyjnych. Niektóre z oferowanych produktów przygotowano z myślą o konkretnych branżach, takich jak ubezpieczenia, outsourcing contact center, windykacja długów lub przedsiębiorstwa użyteczności publicznej.

 

– W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych sklepów z aplikacjami, nasza witryna umożliwia bezpośredni dostęp do produktów – klienci i resellerzy nie są odsyłani do zewnętrznych witryn i zmuszani do czasochłonnego wyszukiwania” – powiedział dr Donald Brown, założyciel i dyrektor generalny Interactive Intelligence. – Liczymy, że dzięki zaangażowaniu naszego kanału dystrybucyjnego, liczącego ponad 350 resellerów, światowej sieci deweloperów i dużej społeczności konsultantów, MarketPlace stanie się świetnym narzędziem wymiany wiedzy, maksymalizującym zysk z inwestycji w nasze oprogramowanie.

 

Witryna Interactive Intelligence MarketPlace jest przeznaczona dla przedsiębiorstw i centrów kontaktowych, które już korzystają z rozwiązań Interactive Intelligence. Resellerzy i partnerzy Interactive Intelligence mogą tu znaleźć aplikacje poszukiwane przez swoich klientów lub dodać własne produkty na sprzedaż. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć pod adresem http://www.inin.com/marketplace.

 

Interactive Intelligence MarketPlace zadebiutuje w grudniu 2012 roku. Już w dniu otwarcia na witrynie znajdzie się ponad 35 produktów.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *