Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

360 degree view of the customer

Widok 360 stopni na klienta to koncepcja polegająca na możliwości przeglądania i analizowania wszystkich danych, jakie posiadasz na temat każdego pojedynczego klienta w jednym miejscu.

Przy tak dużej ilości danych tworzonych i gromadzonych dla każdego z klientów, możliwość zebrania wszystkich źródeł w jednym miejscu daje Ci możliwość zapewnienia, że rozumiesz potrzeby, życzenia i obawy każdej osoby. W rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane.

Śledź nas

Daj nam CYNK :)

Infolinia ws. wyłączenia nadajników analogowej TV

Wojewoda Wielkopolski uruchomił regionalną infolinię w sprawie wyłączenia analogowych nadajników telewizyjnych – poinformował we wtorek PAP rzecznik wojewody Tomasz Stube.

W Wielkopolsce w środę zostaną wyłączone trzy telewizyjne nadajniki analogowe. Analogowy sygnał nie będzie dostępny w 90 gminach leżących w centrum regionu.

 

“Wojewoda apeluje do mieszkańców o przygotowanie się do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Gospodarstwa domowe nieprzystosowane do zmiany sposobu nadawania telewizji stracą możliwość odbioru jakiegokolwiek kanału telewizji. W Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu uruchomiona została linia telefoniczna w sprawie cyfryzacji. Pod numerem stacjonarnym 61 8549900 można uzyskać informacje dotyczące przełączenia telewizji analogowej na cyfrową” – powiedział PAP Stube.

 

Źródło: PAP/gw

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy