Alfavox promuje alfa Video Contact Center

Firma Alfavox, dostawca zaawansowanych platform dla systemów telekomunikacyjnych klasy contact center[1], swoje flagowe rozwiązania pokazuje na wielu branżowych imprezach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W lutym zaprezentuje się podczas światowych targów call center[2] w Berlinie.

 

Produkty Alfavox oparte są na autorskich rozwiązaniach systemowych i dostosowane indywidualnie do każdego klienta, do jego specyfiki, potrzeb, a także planów dalszej rozbudowy. Unikalność oraz know how sprawiają, że firma na wszelkiego rodzaju spotkaniach, kongresach, konferencjach i tragach wzbudza duże zainteresowanie wśród uczestników, a w branżowych konkursach zdobywa liczne nagrody.

 

Hasłem przewodnim Call Center World 2013 będą „strategie obsługi klienta w przyszłości”. W ten temat idealnie wpasowują się rozwiązania Alfavox. Produktem, który głównie będzie promowany przez firmę podczas CCW 2013, jest alfa Video Contact Center, czyli platforma udostępniająca nowy, innowacyjny kanał komunikacji z klientem, zapewniający bezpośredni kontakt oparty na rozmowie wideo lub czacie tekstowym. Rozwiązanie alfa Video CC stało się niedawno częścią nowego Wirtualnego Oddziału banku Alior Sync, który w czerwcu został otwarty dla klientów.

 

– Alfa Video for CC to dodatkowy kanał komunikacji z klientem – zwłaszcza z tym, który przywiązany jest do tradycyjnych form kontaktu z doradcą. Nasz pomysł na to rozwiązanie wypłynął z przekonania, że bezpośrednia rozmowa podnosi zaufanie klienta do konsultanta i proponowanych przez niego rozwiązań – mówi Janusz Tomiczek, prezes Alfavox. –Taki sposób komunikacji, jak podkreśla Alior Bank, umożliwia też bieżącą pomoc np. w procesie wypełniania formularza czy wniosku. Doradca, z którym klient rozmawia, może przeprowadzić klienta przez procesy związane ze składaniem zamówień, wyjaśniając na bieżąco problematyczne kwestie, odpowiadając na dodatkowe pytania, czy doradzając, jak wypełnić poszczególne rubryki.

 

Istotnym aspektem targów w Berlinie będzie również wsparcie ważnego partnera biznesowego i technologicznego – firmy absolut.contact, która jest przedstawicielem Alfavox na rynku niemieckim.

 

– Podczas imprezy będziemy również wspierać jako vendor naszych zagranicznych partnerów, dostarczających rozwiązania Alfavox na terenie innych krajów – dodaje Janusz Tomiczek.

 

Drugim produktem, który Alfavox intensywnie promuje w Polsce i na świecie, jest alfa Scripter, aplikacja biznesowa wspomagająca funkcjonowanie obsługi klienta. Za ten produkt firma Alfavox otrzymała niedawno nominację do trzeciego etapu konkursu Innowator Śląska 2011.

 

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy