Genesys zmienia obsługę klienta w MSP

Rozwiązanie pod nazwą Genesys One może być z powodzeniem wykorzystywane w organizacjach różnej wielkości, również małych i średnich, których celem jest stworzenie nowoczesnego centrum obsługi klienta. Genesys One oznacza połączenie najlepszych praktyk w dziedzinie contact center[1], z cenionym oprogramowaniem Genesys 8. Rozwiązanie to stanowi przełomową ofertę na rynku, ze względu na wyjątkowo niski wskaźnik TCO, przy określaniu którego pod uwagę bierze się koszt nabycia, instalacji, użytkowania i utrzymania danego rozwiązania.

 

Genesys One to połączenie możliwości contact center z najlepszymi praktykami w tej dziedzinie. To wszystko w ramach jednego oprogramowania oraz z wykorzystaniem odpowiednich szablonów i aplikacji, dzięki którym zorganizowanie nowoczesnego centrum obsługi klienta jest dużo prostsze i szybsze. Po raz pierwszy, nawet mniejsze firmy mogą jednocześnie korzystać z zaawansowanej technologii oraz innowacyjnych strategii obsługi klienta, opracowanych przez Genesys.

 

“Do tej pory, zaawansowane rozwiązania w dziedzinie obsługi klienta były dostępne niemal wyłącznie dla największych firm,” – mówi Paul Segre, Prezes Genesys. „Dzięki Genesys One, wszystkie przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości, będą mogły korzystać z nowoczesnej technologii opracowanej na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń. Dzięki modułowej i modyfikowalnej budowie, Genesys One jest rozwiązaniem, które można szybko wdrożyć. Co więcej, gwarantuje niski koszt nabycia, instalacji, użytkowania i utrzymania,” – dodaje Paul Segre.

 

„Genesys One to rozwiązane niezwykle dopracowane, a przy tym łatwe do implementacji. To właściwa propozycja dla średniej wielkości centrów obsługi klienta, które potrzebują rozwiązań najlepszych w swojej klasie, wszechstronnych i umożliwiających ich rozbudowę w przyszłości,” – mówi Luc Verhoeven, Dyrektor Contact Center Solutions Europe w firmie NextiraOne, jednym z głównych partnerów Genesys.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *