Martin Veselka objął stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży w Genesys

Martin Veselka objął stanowisko regionalnego wiceprezesa ds. sprzedaży w Genesys – wiodącej firmie na rynku rozwiązań dla centrów obsługi klienta. Martin Veselka odpowiedzialny jest od teraz za wszystkie aktywności biznesowe Genesys w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie (CEEME).

Martin Veselka trafił do Genesys z firmy Nuance Communications, w której przez trzy lata zajmował stanowisko regionalnego managera sprzedaży.

 

Martin Veselka to ceniony ekspert w dziedzinie technologii wykorzystywanych przez centra obsługi klienta. Brał udział w stworzeniu wielu nowoczesnych centrów obsługi klienta w kluczowych firmach międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem banków oraz operatorów telekomunikacyjnych.

 

Martin Veselka ukończył inżynierię na politechnice w Pradze. Jest żonaty. Jego hobby to spędzanie czasu z rodziną, podróże oraz gra w golfa.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Medallia awansuje dwie Polki w strukturach organizacji

Polki umacniają swoje pozycje na stanowiskach kierowniczych w firmie Medallia – Agnieszka May-Sadowska została mianowana na stanowisko Senior Vice President i będzie zarządzała całym regionem Europy, natomiast na stanowisko Vice President International Marketing awansowała Marta Kin.