Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

PKO Bank Polski uruchamia call center w Rzeszowie

Nowy contact center[1] oraz nowoczesne podwórko dla dzieci i młodzieży w galerii handlowej w Rzeszowie powstaną dzięki zaangażowaniu PKO Banku Polskiego. Pierwsza inwestycja służyć będzie klientom, druga inicjatywa jest przykładem społecznej odpowiedzialności Banku.

 

W nowym contact center w Rzeszowie przewidywane jest utworzenie do 150 nowych stanowisk pracy dla konsultantów, którzy obsługiwać będą klientów przez telefon, e-mail czy w formie videorozmowy. Uruchomienie planowane jest na II kwartał 2013 roku.

 

– Cieszę się, że PKO Bank Polski zdecydował o utworzeniu placówki w naszym mieście. Dzięki temu młodzi ludzie zyskają szansę na zatrudnienie. To dla mnie, jako gospodarza miasta, niezwykle ważne – powiedział Prezydent Miasta, Tadeusz Ferenc.

 

Funkcjonujące już contact center PKO Banku Polskiego dedykowane są klientom indywidualnym, osobom korzystającym z bankowości prywatnej, a także korporacjom, małym i średnim firmom.

 

– Oferta Banku jest bardzo szeroka, a wszystkie grupy naszych klientów oczekują, że większość ich spraw zostanie szybko i profesjonalnie załatwiona poprzez konsultanta bez potrzeby wizyty w oddziale. Rozwijamy contact center, stawiając na najwyższą jakość obsługi – mówi Zbigniew Jagiełło, Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

 

W tym roku po raz kolejny infolinia PKO Banku Polskiego została uznana za najlepszą w Polsce w badaniu przeprowadzonym przez firmę ARC Rynek i Opinia. Wyróżnia ją fachowość pracowników, duży zakres wiedzy produktowej prezentowany w odpowiedziach dla klientów, a także najkrótszy na rynku czas oczekiwania na połączenie telefoniczne z konsultantem.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
1 komentarz
  1. Z jednej strony cieszy ta informacja. Z drugiej jednak oznacza koniec pracy dla pewnie kilkudziesięcio osobowej załogi dotychczasowego CC… Dobrze, że CC będzie w Rzeszowie, czyli najbardziej (po Podlasiu) zapomnianym regionem dla BPO w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Rekomendacje klientów decydują dziś o przewadze konkurencyjnej

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów potwierdzających wysoką jakość obsługi i satysfakcję klientów jest Godło Ogólnopolskiego Programu Certyfikującego Firma Przyjazna Klientowi. W tym roku SAS po raz kolejny otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Nagroda jest efektem polityki firmy, która stawia na pierwszym miejscu wiarygodność i zaufanie, a na każdym etapie współpracy z klientami ogromną wagę przykłada do jakości oferowanych produktów i usług.
Czytaj więcej

90% załogi zespołu obsługi klienta straciło pracę przez bota

Suumit Shah, CEO i założyciel indyjskiej firmy Dukaan, specjalizującej się w e-handlu, podał na Twitterze, że chatbot oparty na sztucznej inteligencji zastąpił 90% pracowników firmy. Decyzja ta przyniosła znaczne korzyści zarówno dla firmy, poprzez obniżenie kosztów, jak i dla klientów, którzy zauważyli (tylko) szybszą obsługę.