Polycom prezentuje nowy telefon biurkowy

Polycom zaprezentował VVX 600 – telefon stacjonarny nowej generacji, który oferuje obsługę dotykową w stylu smartfonów i tabletów. Urządzenie posiada zaawansowane funkcje UC[1]&C i wyposażone jest w nową opcjonalną kamerę wideo, która umożliwia prowadzenie wideokonferencji.

 

Telefon Polycom VVX 600 to intuicyjne urządzenie, które integruje się z popularnym aplikacjami UC&C oraz zestawami słuchawkowymi, umożliwiając prowadzenie prywatnych rozmów bez użycia rąk. Jego użytkownicy mogą także brać udział w konferencjach wideo przy użyciu opcjonalnej kamery Polycom VVX.

 

„Prosta, intuicyjna obsługa urządzeń mobilnych wpływa na oczekiwania użytkowników dotyczące miejsca pracy” — powiedział Jim Kruger, starszy wiceprezes ds. marketingu rozwiązań, Polycom. — „Telefon Polycom VVX 600 należy do nowej generacji rozwiązań, które łączą w sobie intuicyjność i wygodę obsługi urządzeń konsumenckich z wydajnością i niezawodnością rozwiązań klasy korporacyjnej. Teraz zarówno małe i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, mogą wykorzystać biurkowe urządzenia do komunikacji zunifikowanej”.

 

Wybrane cechy telefonu Polycom VVX 600:

  • Większy ekran dotykowy multi-touch. Polycom VVX 600 jest wyposażony w 4,3-calowy ekran LCD, większy o 24 proc. od ekranów w innych biznesowych telefonach multimedialnych, co przekłada się na łatwość obsługi i większą funkcjonalność.
  • Łatwiejszy i szybszy dostęp do kontaktów. Polycom VVX 600 obsługuje nawet 16 linii i zapewnia dostęp do firmowej książki telefonicznej, komunikatów błyskawicznych oraz informacji o obecności.
  • Wbudowana łączność Bluetooth. Użytkownicy mogą prowadzić rozmowy za pomocą tego samego zestawu słuchawkowego Bluetooth, którego używają w połączeniu ze smartfonem.

 

Model VVX 600 będzie obsługiwać zapowiedzianą niedawno platformę Polycom UX™ , która zapewnia najwyższą jakość współpracy wideo za sprawą ponad 20 nowych funkcji, takich jak całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, najbardziej naturalny obraz HD, a także innowacyjne, oferowane wyłącznie przez Polycom, funkcje transmisji obrazu i dźwięku oraz udostępniania treści, jednocześnie minimalizując wymagania w zakresie zarządzania i wsparcia IT. VVX 600 jest łatwy we wdrożeniu, zarządzaniu i aktualizowaniu – oferuje przygotowywanie do pracy oraz przeglądarkowe narzędzie konfiguracyjne. Firmy mogą wdrożyć VVX 600 w istniejących sieciach bez modernizowania swoich platform zarządzania połączeniami.

Słownik
1. UC. (inaczej Unified Communications) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje,…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *