Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

WFO

(inaczej Workforce Optimisation) to podejście do zarządzania zasobami ludzkimi w contact center, które ma na celu zoptymalizowanie wydajności pracowników i procesów obsługi klienta. W skład tego podejścia wchodzą różne narzędzia i technologie, które pozwalają na zwiększenie produktywności i efektywności pracy w call center.

Głównymi składnikami Workforce Optimisation są:

  1. Planowanie pracy - proces przydzielania zadań i planowania grafiku pracy dla pracowników contact center w oparciu o zapotrzebowanie na obsługę klienta.
  2. Zarządzanie wydajnością - narzędzia, które pozwalają na ocenę wydajności pracowników i wdrożenie działań naprawczych, aby zwiększyć ich produktywność.
  3. Zarządzanie szkoleniami - planowanie i wdrażanie szkoleń i szkoleń doskonalących dla pracowników contact center, które pozwalają na rozwijanie umiejętności i wiedzy.
  4. Optymalizacja jakości - narzędzia i procesy, które pozwalają na monitorowanie i ocenę jakości obsługi klienta, a także wprowadzenie działań naprawczych, aby poprawić jakość obsługi.
  5. Analiza danych - narzędzia analityczne pozwalające na zbieranie i analizowanie danych związanych z pracą pracowników contact center, aby uzyskać informacje na temat efektywności pracy i identyfikować obszary wymagające poprawy.

Wdrożenie Workforce Optimisation w call center pozwala na zwiększenie wydajności pracy pracowników, poprawę jakości obsługi klienta, zmniejszenie kosztów i zwiększenie lojalności klientów. Narzędzia i technologie wykorzystywane w ramach Workforce Optimisation pozwalają na zoptymalizowanie procesów i wykorzystanie w pełni potencjału zasobów ludzkich, co wpływa na zwiększenie efektywności całego contact center.

Polycom prezentuje nowy telefon biurkowy

Polycom zaprezentował VVX 600 – telefon stacjonarny nowej generacji, który oferuje obsługę dotykową w stylu smartfonów i tabletów. Urządzenie posiada zaawansowane funkcje UC[1]&C i wyposażone jest w nową opcjonalną kamerę wideo, która umożliwia prowadzenie wideokonferencji.

 

Telefon Polycom VVX 600 to intuicyjne urządzenie, które integruje się z popularnym aplikacjami UC&C oraz zestawami słuchawkowymi, umożliwiając prowadzenie prywatnych rozmów bez użycia rąk. Jego użytkownicy mogą także brać udział w konferencjach wideo przy użyciu opcjonalnej kamery Polycom VVX.

 

„Prosta, intuicyjna obsługa urządzeń mobilnych wpływa na oczekiwania użytkowników dotyczące miejsca pracy” — powiedział Jim Kruger, starszy wiceprezes ds. marketingu rozwiązań, Polycom. — „Telefon Polycom VVX 600 należy do nowej generacji rozwiązań, które łączą w sobie intuicyjność i wygodę obsługi urządzeń konsumenckich z wydajnością i niezawodnością rozwiązań klasy korporacyjnej. Teraz zarówno małe i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, mogą wykorzystać biurkowe urządzenia do komunikacji zunifikowanej”.

 

Wybrane cechy telefonu Polycom VVX 600:

  • Większy ekran dotykowy multi-touch. Polycom VVX 600 jest wyposażony w 4,3-calowy ekran LCD, większy o 24 proc. od ekranów w innych biznesowych telefonach multimedialnych, co przekłada się na łatwość obsługi i większą funkcjonalność.
  • Łatwiejszy i szybszy dostęp do kontaktów. Polycom VVX 600 obsługuje nawet 16 linii i zapewnia dostęp do firmowej książki telefonicznej, komunikatów błyskawicznych oraz informacji o obecności.
  • Wbudowana łączność Bluetooth. Użytkownicy mogą prowadzić rozmowy za pomocą tego samego zestawu słuchawkowego Bluetooth, którego używają w połączeniu ze smartfonem.

 

Model VVX 600 będzie obsługiwać zapowiedzianą niedawno platformę Polycom UX™ , która zapewnia najwyższą jakość współpracy wideo za sprawą ponad 20 nowych funkcji, takich jak całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, najbardziej naturalny obraz HD, a także innowacyjne, oferowane wyłącznie przez Polycom, funkcje transmisji obrazu i dźwięku oraz udostępniania treści, jednocześnie minimalizując wymagania w zakresie zarządzania i wsparcia IT. VVX 600 jest łatwy we wdrożeniu, zarządzaniu i aktualizowaniu – oferuje przygotowywanie do pracy oraz przeglądarkowe narzędzie konfiguracyjne. Firmy mogą wdrożyć VVX 600 w istniejących sieciach bez modernizowania swoich platform zarządzania połączeniami.

Słownik
1. UC. (inaczej Unified Communications) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje,…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Chmury i planowanie inwestycji w IT, to tematy wiodące w nowoczesnym biznesie

Początek roku jest czasem refleksji w wielu działach IT w różnych branżach w małych i dużych organizacjach. W tym okresie Red Hat zawsze pyta swoich klientów o to, co będzie dla nich najważniejsze w nadchodzącym roku. Firma przeprowadziła sondaż wśród ponad 400 klientów z całego świata, chcąc poznać ich priorytety na 2018 rok - najważniejsze wyzwania, podział budżetu, strategie wdrożeń chmurowych oraz plany wykorzystania nowych technologii.