Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Integrated Solutions Elite Partnerem firmy Interactive Intelligence

Integrated Solutions (IS) nawiązał współpracę partnerską z firmą Interactive Intelligence (ININ), międzynarodowym dostawcą zintegrowanych rozwiązań z zakresu Contact Center[1] i komunikacji IP dla biznesu. IS uzyskał najwyższy status „Elite Partnera”, oznaczający, że może teraz dostarczać pełne wsparcie w zakresie wdrożenia i serwisu dla produktów ININ. Współpraca z Interactive Intelligence to rozwinięcie działu Contact Center (CC) w IS, który już posiada kompetencje w technologii CC Cisco.

 

Integrated Solutions to wyspecjalizowany integrator ICT, powstały w ramach Orange Polska – największej firmy telekomunikacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Umowa partnerska umożliwi Integrated Solutions rozszerzenie oferty działu telekomunikacji i Contact Center oraz wzmocnienie obecności firmy w tych segmentach rynku.

 

„Budowanie kompetencji w zakresie Contact Center od początku było wpisane w strategię rozwoju Integrated Solutions. Nawiązanie partnerstwa z Interactive Intelligence to kolejny krok w poszerzaniu kompetencji IS, która zakłada oferowanie klientom wyboru najlepszych technologii dostępnych na rynku. Połączenie kompetencji, zasobów i doświadczeń Integrated Solutions oraz Interactive Intelligence – firmy wysoko ocenianej przez analityków swojej branży – gwarantuje sukces przedsięwzięcia” – powiedział Leszek Hołda, Prezes Integrated Solutions.

 

Sztandarowy produkt Interactive Intelligence, Customer Interaction Center (CIC), to wszechstronny pakiet oprogramowania komunikacji IP, który eliminuje koszty i problemy administracyjne związane z systemami opartymi na sprzęcie. CIC może zostać wdrożony tradycyjnie lub w modelu chmury i sprawdza się idealnie w średnich i dużych firmach, a także w wielooddziałowych korporacjach. Rozwiązania ININ umożliwiają pełną, zaawansowaną obsługę klienta – od pierwszego kontaktu, poprzez zaangażowanie działu back-office, aż do finalnego rozwiązania problemu. Systemy te wychodzą poza klasyczne Contact Center zapewniając automatyzację procesów biznesowych w obrębie całego przedsiębiorstwa.

 

Dla osiągnięcia statusu partnerskiego „Elite” firma musi przejść szkolenia produktowe dla handlowców oraz posiadać dwóch certyfikowanych inżynierów ININ.

 

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy