Integrated Solutions Elite Partnerem firmy Interactive Intelligence

Integrated Solutions (IS) nawiązał współpracę partnerską z firmą Interactive Intelligence (ININ), międzynarodowym dostawcą zintegrowanych rozwiązań z zakresu Contact Center[1] i komunikacji IP dla biznesu. IS uzyskał najwyższy status „Elite Partnera”, oznaczający, że może teraz dostarczać pełne wsparcie w zakresie wdrożenia i serwisu dla produktów ININ. Współpraca z Interactive Intelligence to rozwinięcie działu Contact Center (CC) w IS, który już posiada kompetencje w technologii CC Cisco.

 

Integrated Solutions to wyspecjalizowany integrator ICT, powstały w ramach Orange Polska – największej firmy telekomunikacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Umowa partnerska umożliwi Integrated Solutions rozszerzenie oferty działu telekomunikacji i Contact Center oraz wzmocnienie obecności firmy w tych segmentach rynku.

 

„Budowanie kompetencji w zakresie Contact Center od początku było wpisane w strategię rozwoju Integrated Solutions. Nawiązanie partnerstwa z Interactive Intelligence to kolejny krok w poszerzaniu kompetencji IS, która zakłada oferowanie klientom wyboru najlepszych technologii dostępnych na rynku. Połączenie kompetencji, zasobów i doświadczeń Integrated Solutions oraz Interactive Intelligence – firmy wysoko ocenianej przez analityków swojej branży – gwarantuje sukces przedsięwzięcia” – powiedział Leszek Hołda, Prezes Integrated Solutions.

 

Sztandarowy produkt Interactive Intelligence, Customer Interaction Center (CIC), to wszechstronny pakiet oprogramowania komunikacji IP, który eliminuje koszty i problemy administracyjne związane z systemami opartymi na sprzęcie. CIC może zostać wdrożony tradycyjnie lub w modelu chmury i sprawdza się idealnie w średnich i dużych firmach, a także w wielooddziałowych korporacjach. Rozwiązania ININ umożliwiają pełną, zaawansowaną obsługę klienta – od pierwszego kontaktu, poprzez zaangażowanie działu back-office, aż do finalnego rozwiązania problemu. Systemy te wychodzą poza klasyczne Contact Center zapewniając automatyzację procesów biznesowych w obrębie całego przedsiębiorstwa.

 

Dla osiągnięcia statusu partnerskiego „Elite” firma musi przejść szkolenia produktowe dla handlowców oraz posiadać dwóch certyfikowanych inżynierów ININ.

 

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *