Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Telmon rozszerza zakres akcji sprzedażowych dla Netii

Telmon, dzięki wygranej w przetargu, nawiązał w lutym tego roku długofalową współpracę z Netią. Dziś – po kilku miesiącach wspólnych kampanii – obie firmy wciąż rozszerzają zakres współpracy, przygotowując kolejne akcje sprzedażowe i rozbudowując zespół konsultantów.

Na początku tego roku Netia zleciła firmie Telmon – łódzkiemu call center[1]– przeprowadzenie akcji lojalizacji abonentów telefonicznych. Na potrzeby tego zadania w Telmon została stworzona grupa 5 konsultantów, którzy po przejściu zewnętrznych i wewnętrznych szkoleń rozpoczęli kampanię telefoniczną.

 

– Wyniki pierwszej kampanii dla Netii były bardzo dobre, wyróżniające się na tle konkurencji, dlatego klient powierzył nam kolejne zadania. Dziś nasi konsultanci kontaktują się również z abonentami posiadającymi umowy na Internet i pakiety (Internet + telefon) – tłumaczy Karolina Ulężałka, dyrektor operacyjny w Telmon.

 

W czasie trwania współpracy powiększony został znacznie również zespół dedykowany Netii. Dziś kampanie dla tego klienta realizuje blisko 40 konsultantów, pracujących pod okiem 2 supervisorów, 2 liderów i kierownika projektu. Cały zespół przeszedł wiele szkoleń sprzedażowych i merytorycznych, które przeprowadzone zostały przez trenerów z Netii i Telmon.

 

– Dbamy o to, aby nasi pracownicy regularnie brali udział w coachingach i warsztatach sprzedażowych. To podnosi ich motywację oraz jakość pracy, która jest dla nas najważniejsza – mówi Bartosz Kawka, trener w Telmon.

 

Skuteczność przeprowadzanych kampanii jest regularnie badana przez klienta, który prowadzi standardowy monitoring działań, polegający m.in. na sprawdzaniu jakości rozmów i weryfikowaniu wyników sprzedażowych.

 

– Nasza współpraca z Netią ma bardzo partnerski charakter i opiera się na comiesięcznych spotkaniach, podczas których rozmawiamy o wynikach, planach i – jeśli jest taka potrzeba – wypracowujemy najlepsze rozwiązania trudnych kwestii – dodaje Artur Kapacki, prezes zarządu Telmon.

 

Współpraca obu firm ma charakter długofalowy, a umowa między nimi została podpisana na czas nieokreślony.

Słownik
1. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Europa stawia na obywatelskie infolinie

Linie służące do obsługi obywateli stają się coraz popularniejszą metodą załatwiania spraw urzędowych. W Wielkiej Brytanii, tylko w ubiegłym roku, za pośrednictwem tamtejszej linii doradztwa (Adviceline) odebrano ponad 547.000 połączeń, w Niemczech z numeru informacji obywatelskiej „115” skorzystało już ok. 31 mln obywateli.
Czytaj więcej

Cludo kupiło Telefonix

Spółka Cludo poinformowało o sfinalizowaniu zakupu 100% udziałów w spółce Telefonix. Jak wskazuje w komunikacie Cludo – spółka staje się jednym z największych dostawców systemów contact center w Polsce.