Datera i Implix strategicznymi partnerami

Datera zawarła strategiczne partnerstwo z firmą Implix, dostawcą wykorzystywanych w e-biznesie rozwiązań takich jak GetResponse czy ClickMeeting. 

 

Współpraca Datery i Implix, oprócz wymiany doświadczeń deweloperów, dzielenia się kompetencjami, będzie obejmowała przede wszystkim łączenie produktów. Systemy telekomunikacyjne Datera będą łączone z aplikacjami webowymi Implix w myśl idei Unified Communication.

 

Pierwszym wspólnym produktem obu firm jest ogólnodostępna platforma spotkań online (www.iSpotkania.com). W tym przypadku platforma telekonferencyjna Datera została integrowana z ClickMeeting, multimedialną platforma do spotkań i konferencji online. Dzięki niej możliwa jest realizacja darmowych spotkań, prezentacji, szkoleń, webinarów online, bez obaw o jakość dźwięku, który transmitowany jest przez telefon. Usługa dostępna jest dla wszystkich posiadaczy telefonów w dowolnej sieci.

 

– Partnerstwo z Implix pozwoli nam wzbogacić systemy Datera o nowe aplikacje webowe. Tym samym poszerzamy naszą ofertę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – mówi Marek Matulewicz, prezes zarządu Datera SA.

 

– Dzięki współpracy z firmą Datera oferta ClickMeeting może być jeszcze bardziej atrakcyjna. Jest to również kolejny etap w rozwoju naszego produktu, który utwierdza nas w przekonaniu o bardzo szerokim zastosowaniu oraz skuteczności konferencji i spotkań online – mówi Piotr Krupa, koordynator ds. PR w firmie Implix.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *