Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Genesys wspiera obsługę klienta w chmurze

Podczas Dreamforce 2012, największego wydarzenia branży usług cloud computing, firma Genesys ogłosiła powstanie nowego rozwiązania z zakresu obsługi klienta, opartego na e-biznesowej platformie Salesforce. Nowość nosi nazwę Genesys Connect for Service Cloud i jest dedykowana firmom oraz organizacjom różnej wielkości, używającym oferowanego przez salesforce.com rozwiązania Service Cloud.

 

Użytkownicy Service Cloud mogą już korzystać z technologii Genesys w zakresie głosowej oraz wielokanałowej obsługi klienta. Genesys Connect for Service Cloud to rozwiązanie, które w naturalny sposób usprawnia interfejs użytkownika i środowisko administracyjne Service Cloud. Umożliwia przede wszystkim zintegrowanie interfejsu użytkownika dla agentów oraz pozostałych pracowników, niezależnie od tego, który kanał obsługi klienta jest wykorzystywany – głosowy, internetowy, mobilny czy społecznościowy.

 

Klienci korzystający z technologii Genesys odczuwają znaczący i mierzalny wzrost produktywności agentów, m.in. dzięki temu, że zadania trafiające do contact center[1] są zawsze zlecane osobom o właściwych umiejętnościach. Genesys Connect for Service Cloud oznacza również dostęp do najlepszych praktyk w zakresie obsługi klienta, w tym wzorów routingu wymiany informacji z klientem, które mogą być skonfigurowane jednym kliknięciem.

 

„Od ponad 20 lat Genesys pomaga największym przedsiębiorstwom na świecie w podnoszeniu standardów obsługi klienta, przy jednoczesnej redukcji kosztów” – powiedział Michael McBrien, Dyrektor Generalny Genesys Cloud Unit. „Nasze doświadczenie w połączeniu z koncepcją chmury obliczeniowej oraz możliwościami Salesforce sprawia, że Genesys Connect for Service Cloud to rozwiązanie skuteczne, łatwe do implementacji i użytkowania” – dodał Michael McBrien.

 

„W dzisiejszym, konkurencyjnym otoczeniu rynkowym, budowanie doskonałych relacji z klientami ma fundamentalne znaczenie. Doświadczenie i wiedza Genesys daje firmom korzystającym z Service Cloud zupełnie nowe możliwości” – powiedział Tony Kavanagh, Wiceprezes ds. Marketingu Service Cloud w saleforce.com

 

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Inwestycja w chmurę, to zwiększenie efektywności działania

Chmura staje się nieodłącznym elementem funkcjonowania nowoczesnych firm na polskim rynku – dwie trzecie z nich już wykorzystuje lub planuje wdrożyć to rozwiązanie. Zdaniem blisko połowy dyrektorów finansowych główną zaletą chmury jest możliwość poprawy efektywności działania przedsiębiorstwa i uzyskania optymalizacji kosztowych.