Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

occupancy

Wartość wyrażona w jednostkach czasu lub procentach oznaczający zajętość czasu pracy agenta. Na occupancy składa się głownie czas poświęcony na rozmowę oraz czas na obsługę skryptu lub innych systemów wspomagających

Interactive Intelligence na liście Software 500

Firma Interactive Intelligence znalazła się na liście Software 500, obejmującej pięciuset największych dostawców usług i oprogramowania na świecie.

 

Software 500 to oparty na przychodach ranking największych na świecie firm publicznych i prywatnych, które oferują oprogramowanie i (lub) usługi IT. Osiągnięte przez Interactive Intelligence w 2011 roku przychody wysokości 210,1 mln dolarów oraz 26 proc. wzrost w stosunku do roku poprzedniego przełożyły się na 208 miejsce na liście.

 

„W tym roku trafiliśmy na listę Software 500 po raz dwunasty z rzędu, awansując o jedenaście pozycji z 219. miejsca osiągniętego w zeszłym roku” – powiedział założyciel i dyrektor generalny Interactive Intelligence, dr Donald E. Brown. – „Nasz długoterminowy sukces przypisujemy inwestycjom w szybko rozwijającą się technologię chmury oraz ekspansji na kluczowych rynkach geograficznych, takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Japonia, Nowa Zelandia, Australia i Brazylia.”

 

Sztandarowym produktem Interactive Intelligence jest oprogramowanie komunikacyjne przeznaczone do automatyzacji centrów kontaktowych, komunikacji zunifikowanej i automatyzacji procesów biznesowych, dostępne do wdrożenia w modelu tradycyjnym lub w chmurze. Oparte na standardach, wielofunkcyjne oprogramowanie Interactive Intelligence eliminuje złożoność i koszty typowe dla rozwiązań wielopunktowych.

 

„Lista Software 500 pomaga dyrektorom ds. informacji oraz personelowi IT w wyborze partnerów biznesowych na podstawie wiarygodności producentów” – powiedział John P. Desmond, redaktor Software Magazine. – „Firma Interactive Intelligence prześcignęła ogólny wzrost naszej listy o 9 pozycji, co wskazuje na konsekwentnie realizowaną wizję i stabilny rozwój rynkowy.”

 

Pełną listę Software 500 można znaleźć pod adresem www.softwaremag.com.

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy