Interactive Intelligence na liście Software 500

Firma Interactive Intelligence znalazła się na liście Software 500, obejmującej pięciuset największych dostawców usług i oprogramowania na świecie.

 

Software 500 to oparty na przychodach ranking największych na świecie firm publicznych i prywatnych, które oferują oprogramowanie i (lub) usługi IT. Osiągnięte przez Interactive Intelligence w 2011 roku przychody wysokości 210,1 mln dolarów oraz 26 proc. wzrost w stosunku do roku poprzedniego przełożyły się na 208 miejsce na liście.

 

„W tym roku trafiliśmy na listę Software 500 po raz dwunasty z rzędu, awansując o jedenaście pozycji z 219. miejsca osiągniętego w zeszłym roku” – powiedział założyciel i dyrektor generalny Interactive Intelligence, dr Donald E. Brown. – „Nasz długoterminowy sukces przypisujemy inwestycjom w szybko rozwijającą się technologię chmury oraz ekspansji na kluczowych rynkach geograficznych, takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Japonia, Nowa Zelandia, Australia i Brazylia.”

 

Sztandarowym produktem Interactive Intelligence jest oprogramowanie komunikacyjne przeznaczone do automatyzacji centrów kontaktowych, komunikacji zunifikowanej i automatyzacji procesów biznesowych, dostępne do wdrożenia w modelu tradycyjnym lub w chmurze. Oparte na standardach, wielofunkcyjne oprogramowanie Interactive Intelligence eliminuje złożoność i koszty typowe dla rozwiązań wielopunktowych.

 

„Lista Software 500 pomaga dyrektorom ds. informacji oraz personelowi IT w wyborze partnerów biznesowych na podstawie wiarygodności producentów” – powiedział John P. Desmond, redaktor Software Magazine. – „Firma Interactive Intelligence prześcignęła ogólny wzrost naszej listy o 9 pozycji, co wskazuje na konsekwentnie realizowaną wizję i stabilny rozwój rynkowy.”

 

Pełną listę Software 500 można znaleźć pod adresem www.softwaremag.com.

 

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *