Datera z Gigaset

Datera SA wzbogaciła swoją ofertę o najwyższej klasy telefony IP uznanej na świecie niemieckiej firmy Gigaset.

 

O wprowadzeniu nowej linii biznesowej telefonów tej niemieckiej marki do oferty Datery zdecydowały nie tylko ich zaawansowanie technologiczne i funkcjonalność, ale również wysoka jakość wykonania oraz niebanalna estetyka. Nie bez znaczenia była też ich konkurencyjna cena.

 

– Telefony Gigaset, szczególnie analogowe, są dobrze znane na rynku i wysoko cenione przez klientów. Z niecierpliwością czekaliśmy więc na linię biznesową telefonów IP PRO tej firmy, które będziemy mogli włączyć do swojej oferty. Kiedy pojawiły się na rynku, natychmiast rozpoczęliśmy procedurę certyfikacji.– wyjaśnia Marcin Krasowski, wiceprezes zarządu Datera SA.

 

Telefony Gigaset będą współpracowały zarówno z centralami telefonicznymi Datera, jak i z dużymi platformami telekomunikacyjnymi, takimi jak FreecoNet. Z tego względu zostały poddane dokładnej procedurze testowej i uzyskały certyfikację, potwierdzającą ich kompatybilność z systemami Datera.

 

W systemach Datera dla telefonów Gigaset został też stworzony i uruchomiony system provisioningu, czyli ich automatycznej konfiguracji bezpośrednio z panelu klienckiego systemu Datera.

 

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *