Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Dwa nowe produkty dla contact center od Altar

Dwa nowe produkty zostały zaprezentowane na tegorocznej edycji Kongresu Contact Center[1] przez spółkę Altar: Altar Smart IVR[3] oraz Altar Co-Surfing. Dzięki nim każde call center[2] może stać się innowacyjne i zaoferować swoim klientom zupełnie nową jakość obsługi przy zachowaniu wysokiej efektywności kosztowej.

 

Oba narzędzia oferowane są w dwóch wariantach: jako dodatkowa funkcjonalność systemu Altar Contact Center (ACC) lub jako samodzielna aplikacja umożliwiająca integrację z już istniejącym systemem CC.

 

Altar Smart IVR to “wizualny IVR” przeznaczony dla użytkowników smartfonów i urządzeń mobilnych. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, szybka i funkcjonalna. Pozwala na wygodny dostęp do informacji oraz usług bez konieczności odsłuchiwania kolejnych komunikatów głosowych, jak w klasycznym IVR. Jest także nowym, samoobsługowym kanałem dostępu do call center.

 

Altar Smart IVR, w porównaniu z klasycznym IVR, zmniejsza liczbę połączeń oczekujących na obsługę agenta, redukując koszty. Zapewnia przy tym wysoką jakość obsługi, a tym samym zadowolenie Klientów.

 

Altar Smart IVR to dodatkowo szeroka paleta dostępnych środków wyrazu i nowy kanał dla spersonalizowanej komunikacji marketingowej. Wyświetla na ekranie w dyskretny, ale widoczny sposób: reklamy (tekst, zdjęcia, animacja, film), komunikaty, materiały instruktażowe, nie utrudniając nawigacji.

 

Altar Co-Surfing to z kolei bezpieczna, innowacyjna aplikacja internetowa, dzięki której Agent może wcielić się, na życzenie klienta, w rolę przewodnika po stronie internetowej, np. banku, ubezpieczyciela, dostawcy usług, zwłaszcza tych wymagających konfiguracji. Agent i klient widzą na swoich ekranach (w czasie rzeczywistym) czynności wykonywane przez siebie na danej stronie (poruszające się kursory).

 

Agent pomaga w uzupełnieniu formularza (np. wniosku kredytowego), wykonaniu operacji w systemie bankowym (np. przelewu zagranicznego), objaśnia, co należy wpisać w pola lub uzupełnia je na życzenie klienta. Dzięki wirtualnemu markerowi może też zaznaczać fragmenty tekstu, pola lub wstawić komentarz.

 

Rozwiązanie cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa informacji i zachowania prywatności klienta.

 

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
3. IVR. system teleinformatyczny umożliwiający interaktywną obsługę połączeń przychodzących. Klient przechodzący przez drzewo IVR po wysłuchaniu nagranych wcześniej komunikatów dźwiękowych…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy