Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Bank Pocztowy nowym graczem na rynku call center?

Bank Pocztowy S.A. przez swój podmiot zależny – Spółki Dystrybucyjnej Banku Pocztowego sp. z o. o. rozpoczyna świadczenie usług call center[1] na rynku zewnętrznym.

 

Od października 2011 roku call center wykorzystywało swoje zasoby wyłącznie na potrzeby wewnętrzne, koordynując projekty realizowane przez Bank Pocztowy S.A. W związku z chęcią zwiększenia dochodu i zakresu usług Spółki Dystrybucyjnej Banku Pocztowego sp. z o. o. postanowiono rozpocząć zewnętrzną obsługę klientów B2B[2] pod brandem halotoMy.

 

Call Center halotoMy oferuje pełen zakres usług informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw, obejmujący m.in. telesprzedaż, infolinię, badania i ankiety, monitoring należności i wiele innych. W strukturach podmiotu dyrektorem call center jest Beata Lewenhaupt, natomiast współpracą z klientami zewnętrznymi i koordynacją projektów zajmuje się Maciej Czumaj.

 

halotoMy mieści się w Łodzi i pracuje w oparciu o w pełni wyposażone biuro, kompletny system obsługi Call Center wraz z redundantną infrastrukturą.

 

Słownik
1. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
2. B2B. Wymiana produktów, usług i/lub informacji między firmami.
Total
0
Shares
5 komentarzy
  1. czy to oznacza, że Bank Pocztowy zbudował sobie własne call center bez szczegółowej analizy potrzeb??? za duże????

  2. Wogóle mnie to nie dziwi. To jest to samo, co poczta Polska. Duży moloch, u którego rachunek ekonomiczny nie jest najważniejszy…

  3. Tak jak jest wspomniane w artykule właścicielem CC jest spółka jako niezależny podmiot , a nie bank. Właśnie analiza potrzeb sprawiła podjęcie decyzji o wybudowaniu call center na potrzeby projektów banku jak i klientów zewnętrznych.

  4. nie wróżę sukcesu, tak jak poczta stworzyła nibybank, tak nibybank stworzy nibycallcenter. a to nie jest łatwy biznes i łatwe pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Tide Software z Diamentami Forbsa

Spółka Tide Software, dostawca rozwiązań contact center i telekomunikacyjnych została nagrodzona wyróżnieniem „Diamenty Forbes”. Zarząd spółki odebrał nagrodę podczas uroczystej Gali oraz podzielił się naszym doświadczeniem i dobrymi praktykami w trakcie debaty „Szukanie szans w niepewnym otoczeniu. Jak skutecznie budować nowych liderów rynkowych?”.
Czytaj więcej

Veeam w 2016 roku: wzrost o 28 proc. rok do roku

W miarę, jak przedsiębiorstwa przyspieszają cyfrową transformację, Veeam odbiera udział w rynku dostawcom tradycyjnych rozwiązań. W wyniku innowacyjnego podejścia, które przewiduje zapewnianie dostępności we współczesnym świecie chmury hybrydowej – w trybie 24/7/365, przychody Veeam rosną w wykładniczym tempie.