Voice Contact Center z wyróżnieniem w Call Center Awards 2012

Voice Contact Center[1] drugi raz z rzędu została doceniona w ogólnopolskim konkursie Call Center[2] Awards. Tym razem pracownicy Voice Contact Center zdobyli wyróżnienie w kategorii Zespół Call Center 2012. Jury doceniło unikalny system szkoleń spółki z Grupy OEX i nowoczesny sposób zarządzania.

 

Call Center Awards 2012 to konkurs organizowany przez Institute for International Research. Ma on na celu prezentację i uhonorowanie najlepszych praktyk i innowacyjnych rozwiązań w branży telemarketingowej oraz kreowanie nowych trendów. Konkurs ma za zadanie wyłonić najlepsze produkty, strategie, zespoły i osoby zarządzające.

 

Spółka Voice Contact Center w tym roku zdobyła wyróżnienie w kategorii Zespół Call Center 2012 . Jury składające się z praktyków rynku call center doceniło innowacyjność i ciekawe pomysły wykorzystywane w zarządzaniu zespołem oraz korzystanie ze świadomych i celowych mechanizmów animowania kultury organizacyjnej spółki.

 

„Bardzo się cieszę, że kapituła konkursu ponownie doceniła konsultantów Voice Contact Center . Pracownicy są najważniejszym elementem w sprawnie funkcjonującym call center. To także oni są gwarancją jakości rozmów telefonicznych, które prowadzą każdego dnia. Stosowane przez Voice Contact Center metody zarządzania są efektem wielu lat doświadczenia jego managerów. Jak pokazuje ten konkurs oraz opinie naszych klientów są one bardzo skuteczne” – powiedział Adam Kotrych, prezes Voice Contact Center.

 

Skuteczność zarządzania zespołem i wysokie umiejętności pracowników potwierdziły inne niedawno zdobyte nagrody. Zaledwie trzy miesiące temu konsultant Voice Contact Center zdobył wyróżnienie w konkursie Telemarketer Roku.

 

W 2011 roku nagrodę główną Call Center Awards w kategorii Manager Call Center 2011 zdobyła Małgorzata Dłużewska, dyrektor realizacji Voice Contact Center. Sędziowie przyznali ją jednogłośnie. Wcześniej projekt dla Wydawnictwa G+J RBA realizowany przez Voice Contact Center wygrał konkurs Golden Arrow 2011 w kategorii Telemarketing[3]. To była pierwsza nagroda w tej kategorii, wcześniej przyznawane były tylko wyróżnienia. Zaś w styczniu 2011 roku Voice Contact Center zajęło pierwsze miejsce w kategorii „Dosprzedaż usług telekomunikacyjnych roku 2010″ w konkursie dla zewnętrznych partnerów Netii.

 

Poniżej lista laureatów:

MANAGER CALL CENTER 2012

Nagroda główna:  Pani Elżbieta Gierczyńska – Aviva Sp. z o.o.

Wyróżnienie: Pani Renata Nepelska – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

 

 

ZESPÓŁ CALL CENTER 2012

Firmy o całkowitym zatrudnieniu powyżej 500 osób

Nagroda główna:  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. – Małgorzata Brzozowska

Wyróżnienie: PZU S.A. – Paulina Chodzyńska

 

 

ZESPÓŁ CALL CENTER 2012

Firmy o całkowitym zatrudnieniu nie przekraczającym 500 osób

Nagroda główna:  Sitel Polska Sp. z o.o. – Magdalena Małek

Wyróżnienie: Voice Contact Center Sp. z o.o. – Małgorzata Biernacka

Słownik
1. Contact Center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
3. Telemarketing. wykorzystanie telefonu do celów sprzedaży i promocji oferty firmy; sprzedawanie przez telefon.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Rusza cykl konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0

Już 15 października br. rusza cykl spotkań z przedstawicielami firm produkcyjnych – Dynamics Business Forum Przemysł 4.0. Tym razem spotkania odbędą się we Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Warszawie oraz Poznaniu. W trakcie wydarzenia uczestnicy zostaną wprowadzeni w koncepcję cyfrowej transformacji, Przemysłu 4.0, a także poznają nowoczesne technologie dla produkcji.
Czytaj więcej

Efektywność operacyjną należy budować w oparciu o relacje z klientami

Wymogi ESG i zmienność regulacyjna wymusza w bankowości większą efektywność operacyjną, polegającą nie tylko na cięciu kosztów, ale i powszechnym wykorzystaniu sztucznej inteligencji w kontaktach z klientami. „Najważniejsza jest umiejętność precyzyjnego identyfikowania potrzeb klienta” - mówi Honorata Byczyńska, członkini zarządu Millennium Goodie i dyrektorka w Banku Millennium, która uczestniczy w Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie.