Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Genesys ponownie wśród liderów

Gartner umieścił Genesys w wśród liderów aktualnej edycji raportu „Magic Quadrant” dotyczącego firm zajmujących się tworzeniem infrastruktury dla centrów obsługi klienta. Ocena w badaniu Gartnera jest wypadkową całościowej wizji oraz umiejętności jej wdrożenia.

 

Według raportu, „Liderzy to wiarygodne firmy o szerokim portfolio, znaczącym udziale w rynku, szerokim zasięgu geograficznym oraz jasną wizją tego, jak będą ewoluować centra obsługi. Muszą też stale rozwijać swoją ofertę. Gartner ocenia poszczególne rozwiązania całościowo, wyróżniające te o unikalnych właściwościach i niskim stopniu ryzyka, jednak niekoniecznie przeznaczone dla każdego klienta.”

 

Genesys został doceniony za szeroką ofertę produktów i usług pozwalającym na zbudowanie wyjątkowego poziomu kontaktu z klientem oraz odróżnienie się od konkurencji. Firma oferuje rozwiązania z zakresu contact center[1], IVR[2], procesów optymalizacyjnych, a także obsługi klienta z wykorzystaniem Internetu, urządzeń mobilnych i kanałów społecznościowych. Genesys wyróżnia się elastycznym podejściem umożliwiającym firmom wybór między implementacją lokalną, wykorzystaniem chmury lub wersji pośrednią.

 

„Cieszymy się z pozycji lidera w zestawieniu Gartnera, ale mamy też świadomość, że w celu utrzymania tej oceny musimy stale kontynuować nasz rozwój”, mówi Nicolas de Kouchkovsky, Dyrektor Marketingu Genesys. „Najnowsze osiągnięcia, jak wprowadzenie Mobile Engagement Solution czy popularyzacja SIP jako rozwiązania dla centrów obsługi klienta, pokazują, że Genesys to firma nastawiona na odkrywanie nowych lądów. Nasze pomysły nie tylko pomagają firmom zarządzać kontaktami z klientem oraz budować zaufanie pomiędzy nimi, ale też wpływają na ogólny wzrost ogólnej jakości obsługi.”

 

W Polsce, z rozwiązań Genesys korzysta m.in. większość operatorów telekomunikacyjnych, wiodące firmy ubezpieczeniowe oraz podmioty z pierwszej dziesiątki największych banków.

 

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. IVR. system teleinformatyczny umożliwiający interaktywną obsługę połączeń przychodzących. Klient przechodzący przez drzewo IVR po wysłuchaniu nagranych wcześniej komunikatów dźwiękowych…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy