Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

occupancy

Wartość wyrażona w jednostkach czasu lub procentach oznaczający zajętość czasu pracy agenta. Na occupancy składa się głownie czas poświęcony na rozmowę oraz czas na obsługę skryptu lub innych systemów wspomagających

Genesys ponownie wśród liderów

Gartner umieścił Genesys w wśród liderów aktualnej edycji raportu „Magic Quadrant” dotyczącego firm zajmujących się tworzeniem infrastruktury dla centrów obsługi klienta. Ocena w badaniu Gartnera jest wypadkową całościowej wizji oraz umiejętności jej wdrożenia.

 

Według raportu, „Liderzy to wiarygodne firmy o szerokim portfolio, znaczącym udziale w rynku, szerokim zasięgu geograficznym oraz jasną wizją tego, jak będą ewoluować centra obsługi. Muszą też stale rozwijać swoją ofertę. Gartner ocenia poszczególne rozwiązania całościowo, wyróżniające te o unikalnych właściwościach i niskim stopniu ryzyka, jednak niekoniecznie przeznaczone dla każdego klienta.”

 

Genesys został doceniony za szeroką ofertę produktów i usług pozwalającym na zbudowanie wyjątkowego poziomu kontaktu z klientem oraz odróżnienie się od konkurencji. Firma oferuje rozwiązania z zakresu contact center, IVR, procesów optymalizacyjnych, a także obsługi klienta z wykorzystaniem Internetu, urządzeń mobilnych i kanałów społecznościowych. Genesys wyróżnia się elastycznym podejściem umożliwiającym firmom wybór między implementacją lokalną, wykorzystaniem chmury lub wersji pośrednią.

 

„Cieszymy się z pozycji lidera w zestawieniu Gartnera, ale mamy też świadomość, że w celu utrzymania tej oceny musimy stale kontynuować nasz rozwój”, mówi Nicolas de Kouchkovsky, Dyrektor Marketingu Genesys. „Najnowsze osiągnięcia, jak wprowadzenie Mobile Engagement Solution czy popularyzacja SIP jako rozwiązania dla centrów obsługi klienta, pokazują, że Genesys to firma nastawiona na odkrywanie nowych lądów. Nasze pomysły nie tylko pomagają firmom zarządzać kontaktami z klientem oraz budować zaufanie pomiędzy nimi, ale też wpływają na ogólny wzrost ogólnej jakości obsługi.”

 

W Polsce, z rozwiązań Genesys korzysta m.in. większość operatorów telekomunikacyjnych, wiodące firmy ubezpieczeniowe oraz podmioty z pierwszej dziesiątki największych banków.

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Colt wprowadza oparte na chmurze rozwiązanie telefoniczne dla Microsoft Teams

Rozwiązanie Direct Routing od Colt, oferowane jako usługa w chmurze, pomaga przedsiębiorstwom szybko uruchomić połączenia PSTN (Publicznej Przełączanej Sieci Telefonicznej) w usłudze Teams. Znacznie usprawnia to komunikację zespołów, które ze względu na pandemię, zmuszone są odbywać spotkania online.
więcej

Zdalna weryfikacja dokumentów dzięki polskiemu fintechowi

Polski fintech Authologic wprowadził do swojego rozwiązania kolejną metodę zdalnej weryfikacji tożsamości - rozpoznawanie fizycznych dokumentów za pomocą wideo lub zdjęcia selfie. Obecnie metoda weryfikacji wideo wdrażana jest m.in. w Vooom, aplikacji umożliwiającej wynajem samochodów na minuty.
więcej

Systell z 5 gwiazdkami Titanium Partner 3CX

Firma Systell, dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych uzyskał po raz kolejny tytuł Titanium Partner 3CX. Tym samym od 2 lat firma ta pozostaje jedynym w Polsce partnerem 3CX o tak wysokim statusie współpracy.