Connect with us

W Łodzi ruszyło nowe Call Center Plusa

IN-HOUSE

W Łodzi ruszyło nowe Call Center Plusa

W poniedziałek 3 września Plus uruchomił w Łodzi nowe Centrum Telefoniczne Departamentu Kompleksowej Obsługi Klienta. Mieści się ono w Parku Biznesu Teofilów przy ul. Traktorowej 141/143. W nowym call center zatrudnienie w 24-godzinnym trybie pracy zmianowej znajdzie ponad 300 osób. Połowa z nich już od dziś odbiera połączenia od klientów.

 

Polkomtel wynajął ponad 2700 m2 powierzchni w Parku Biznesu Teofilów i zajmie trzy kondygnacje nowczesnego biurowca. Wynajęta powierzchnia została przygotowana według szczegółowych wytycznych Spółki z zapewnieniem najwyższych standardów i uwzględnieniem wymagań technicznych niezbędnych do utrzymania ciągłości pracy. Wszystkie stanowiska pracy zostały wyposażone w niezbędne systemy operacyjne i licencje oraz odpowiednią liczbę słuchawek nagłownych dostosowanych do aparatów telefonicznych stanowiących wyposażenie stanowisk pracy. Znajdują się tu również sale szkoleniowe pozwalające na organizację zajęć podnoszących kwalifikacje pracowników.

 

„To ważny moment zarówno dla Łodzi, jak i dla Plusa. Łodzianom zaoferowaliśmy nowe miejsca w firmie o wysokiej kulturze pracy. Warto tu dodać, że przy realizacji całego projektu bardzo pomocna była współpraca i wsparcie oferowane Polkomtelowi zarówno przez Urząd Miasta Łodzi, jak i tamtejszy Powiatowy Urząd Pracy – powiedział Artur Waśk, Dyrektor Zarządzający w Pionie Operacyjnym Polkomtel. I dodaje – „Plus jest pierwszym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce, który uzyskał certyfikat zgodności zasad funkcjonowania struktur call center w oparciu o europejską normę EN15838. Certyfikat ten potwierdza, że pracownicy infolinii sieci Plus obsługują klientów na poziomie najwyższych standardów europejskich. W przypadku Plusa to przede wszystkim większy komfort przyjmowania i rozwiązywania spraw, z którymi zgłaszają się klienci. Jestem przekonany, że nowo otwarte call center podniesie jeszcze jakość naszych usług w tym zakresie i skróci czas odbioru zgłoszenia.”

 

To już drugie Centrum Telefonicznej Obsługi Klientów Plusa w Łodzi. Łącznie w obu centrach telefonicznych zatrudnienie znajdzie około 550 osób.

 

Źródło: Telix.pl/KAN

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

Skomentuj

POPULARNE