Avaya przyspiesza w chmurze

Firma Avaya zapowiedziała podczas VMworld wprowadzenie nowych rozwiązań wirtualizacyjnych oraz ulepszonych produktów, które opierają się na Avaya Collaborative Cloud, strategicznej strukturze dla chmur publicznych, prywatnych i hybrydowych.

 

Wśród zapowiedzi na VMworld pojawiło się zintegrowane wsparcie VXLAN z Avaya VENA Fabric Connect, podstawowym komponentem Avaya VENA bazującym na standardzie Shortest Path Bridging (SPB). Fabric Connect zapewnia większą wydajność zmian w sieci i mniejszą podatność na błędy. Umożliwia bowiem wprowadzenie zmian tylko na obrzeżach sieci zamiast na każdym urządzeniu i każdym połączeniu. Podczas, gdy technologia VXLAN pomaga firmom maksymalizować efektywność wirtualizacji serwerów, integracja z Avaya Fabric Connect zapewni większą skalowalność, prostotę i wydajność w porównaniu z wdrażaniem VXLAN w tradycyjnych sieciach. Atrybuty Fabric Connect pomagają także przedsiębiorstwom w zwiększeniu skalowalności wdrożonych rozwiązań VXLAN w dynamicznych środowiskach centrów danych.

 

Rozwiązania Avaya Fabric Connect już teraz zapewniają klientom krótszy czas wdrożeń, ograniczenie przestojów oraz wyższą wydajność operacyjną. Wśród technologii sieciowych nowej generacji Fabric Connect wyróżnia się tym, że oferuje kompleksowe rozwiązanie, które wykracza poza zwykłą transmisję wielościeżkową, zapewniając transparentną łączność w warstwie drugiej, elastyczną łączność w warstwie trzeciej oraz prostą, skalowalną obsługę ruchu „multicast”.

 

Avaya Fabric Connect obejmuje wiele technologii, produktów i opcji wdrożeniowych, które umożliwiają łatwe adaptowanie rozwiązania do szerokiej gamy rzeczywistych potrzeb sieci. Przykładem tej elastyczności jest rozwiązanie Avaya VENA Distributed ToR (dToR), które Avaya oferuje dziś na platformie Avaya Virtual Services Platform (VSP) 7000. Rozwiązanie Avaya dToR, w połączeniu z licznymi przełącznikami Avaya VSP 7000, tworzy szybką, spłaszczoną wirtualną magistralę dzięki czemu może ograniczać aż 25-krotnie opóźnienia obecne w tradycyjnych sieciach1. Ma to kluczowe znaczenie dla wydajności aplikacji nowej generacji. Avaya dToR umożliwia tworzenie rozwiązań, które można rozwijać do setek węzłów, obsługując tysiące maszyn wirtualnych w ramach jednej autonomicznej, bardzo wydajnej sieci.

 

Rozwiązania Avaya Collaborative Cloud, w tym nowa rodzina chmurowych, zapowiedzianych dziś i gotowych do użytku rozwiązań określanych mianem Avaya Collaboration Pod, będą wystawiane na stoisku firmy Avaya (#1823) na konferencji VMworld 2012 od 26 do 30 sierpnia. Firma zademonstruje też szeroką gamę zwirtualizowanych rozwiązań chmurowych, w tym aplikacje Avaya Customer Experience[1] Management, immersyjny system współpracy internetowej Avaya Live Engage oraz rozwiązanie Hosted Avaya Notification, a także zgodność nowych rozwiązań Avaya Collaboration Pod z VXLAN.

Słownik
1. Customer Experience. to suma wszystkich doświadczeń jakie klient ma z naszą firmą we wszystkich możliwych kanałach kontaktu i punktach styku…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

W jaki sposób SMS ułatwi Ci wakacje?

Gdziekolwiek nie wyjedziemy na wakacje, na pewno zabierzemy tam ze sobą smartfona. Według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Polsce w 2015 roku zarejestrowanych było ponad 56 milionów kart SIM. Skoro praktycznie każdy z nas używa telefonu komórkowego, warto przyjrzeć się bliżej, jakie możliwości przydatne w czasie wakacji oferuje komunikacja SMS – wciąż popularna wśród Polaków, którzy według danych UKE wysyłają miesięcznie więcej wiadomości tekstowych niż przeciętny mieszkaniec Unii Europejskiej.
Czytaj więcej

Operatorzy TVK i ISP konkurują jakością obsługi

Aby zdobyć i utrzymać swoich klientów, operatorzy telewizji kablowych (TVK) i ISP muszą konkurować z największymi. Poza aspektem cenowym, na drapieżnym rynku walczą wysokim poziomem jakości obsługi oraz serwisu. Aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów w erze cyfrowych usług, operatorzy muszą wciąż doskonalić procesy obsługi klienta i to w dość szerokim rozumieniu obejmującym również serwis. Z pomocą przychodzi technologia, bo trudno byłoby sprostać tym wyzwaniom bez profesjonalnego systemu contact center.
Czytaj więcej

IBM chce przeszkolić 2 mln osób z AI

W ciągu trzech lat IBM chce przeszkolić 2 mln osób z zakresu sztucznej inteligencji. I wszystko po to, aby pomóc w zapełnieniu globalnej luki w umiejętnościach związanych z sztuczną inteligencją (AI).
Czytaj więcej

Idzie nowe: klienci wolą voiceboty od aplikacji

Aż 40% klientów w ciągu trzech lat będzie korzystać wyłącznie z wirtualnych asystentów głosowych w kontaktach z firmami. Strony WWW i aplikacje mobilne tracą na znaczeniu. Takie wnioski wyłaniają się z najnowszego badania Capgemini. Zaproszono do niego 5000 konsumentów z USA i Europy.