Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Alfavox wdrożył platformę dla Wirtualnego Oddziału w banku Alior Sync

Spółka z Bielska-Białej dostarczyła oraz zintegrowała z innymi systemami Alior Banku platformę alfa Video for CC. Rozwiązanie stało się częścią nowego Wirtualnego Oddziału banku Alior Sync, który został otwarty dla klientów.

 

Wirtualny oddział Alior Sync dostępny jest przez Internet, oferuje tylko internetowe produkty i usługi, jest także zsynchronizowany z portalami społecznościowymi i otwarty 24 godziny na dobę.

 

– Wirtualny Oddział gwarantuje nieograniczony dostęp online do osobistego bankiera z dowolnego miejsca na świecie przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W trakcie rozmowy wideo klienci mogą obserwować na ekranie własnego komputera interaktywną wizualizację ofert, czy dokonywać transakcji. W Alior Sync można załatwić za pośrednictwem Internetu wszystkie te sprawy, które dotychczas realizowane były tylko w tradycyjnym oddziale – opowiada Tomasz Bartkowicz, Dyrektor Departamentu Obsługi Zdalnej w Alior Banku.

 

W oddziale można spotkać się z wirtualnym bankierem i porozmawiać z nim m.in. dzięki rozwiązaniu alfa Video for CC. Do tej pory stronę Wirtualnego Oddziału odwiedziło już 228000 osób, a klienci, którzy skorzystali z usług oddziału, wystawili konsultantom oraz aplikacji bardzo wysokie noty.

 

– Alfa Video for CC to dodatkowy kanał komunikacji z klientem – zwłaszcza z tym, który przywiązany jest do tradycyjnych form kontaktu z doradcą. Nasz pomysł na to rozwiązanie wypłynął z przekonania, że bezpośrednia rozmowa podnosi zaufanie klienta do konsultanta i proponowanych przez niego rozwiązań – mówi Janusz Tomiczek, prezes Alfavox. – Taki sposób komunikacji, jak podkreśla Alior Bank, umożliwia też bieżącą pomoc np. w procesie wypełniania formularza czy wniosku. Doradca, z którym klient rozmawia, może przeprowadzić klienta przez procesy związane ze składaniem zamówień, wyjaśniając na bieżąco problematyczne kwestie, odpowiadając na dodatkowe pytania, czy doradzając, jak wypełnić poszczególne rubryki.

 

Każda osoba czekająca na połączenie z konsultantem jest informowana o swoim miejscu w kolejce oraz przybliżonym czasie oczekiwania. Klient ma również możliwość pozostawienia na stronie prośby o oddzwonienie.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

4 ponadczasowe trendy call center

Mimo że od stworzenia pierwszego call center upłynęło już niemal pół wieku, pewne jego aspekty niewiele się zmieniły i wszystko wskazuje na to, że nie zmienią ich nawet najnowsze technologie. Jakie są ponadczasowe trendy CC? Postanowiliśmy sprawdzić, w którym wypadku klasyka oznacza ponadczasowość.
Czytaj więcej

Mila przeniosła się do chmury

Orange Polska i należąca do niej spółka Integrated Solutions (IS), dostarczyły rozwiązania chmurowe do sieci sklepów Mila. Wśród wybranych usług znalazły się Integrated Computing, infrastruktura IT udostępniania w modelu chmury oraz UCaaS – system komunikacji zintegrowanej w technologii cloud.