Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Xplus w Dynamics President's Club

Firma Xplus, która od blisko 10 lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa strategicznego oraz wdrożenia systemów informatycznych, dołączyła do prestiżowego grona Microsoft Dynamics President’s Club. W ten sposób partner Microsoft został wyróżniony za swoje wysiłki na rzecz podnoszenia satysfakcji klientów poprzez dostarczanie im innowacyjnych aplikacji biznesowych.

 

Microsoft Dynamics President’s Club zrzesza partnerów Microsoft Dynamics z całego świata, których zaangażowanie w dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań przekłada się na rozwój i sukces rynkowy. Ta prestiżowa grupa skupia zaledwie 5% partnerów Microsoft Dynamics na całym świecie. Członkostwo jest przyznawane jako nagroda za ich nieprzerwane zaangażowanie w oferowanie rozwiązań informatycznych spełniających potrzeby klientów.

 

Informacja na temat przystąpienia firmy Xplus do Microsoft Dynamics President’s Club została ogłoszona podczas konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference (WPC) 2012, najważniejszego corocznego wydarzenia firmy Microsoft organizowanego dla partnerów, które w tym roku odbyło się w Toronto. WPC oferuje partnerom Microsoft unikalną możliwość poznania planów firmy w nadchodzącym roku, nawiązania relacji biznesowych, dzielenia się doświadczeniem, skorzystania z najnowszych innowacji produktowych oraz zdobywania nowych umiejętności.

 

– Cieszymy się z wyróżnienia firmy Xplus za jej wybitne osiągnięcia sprzedażowe – mówi Adam Komorowski, Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft. – Są one zasługą pracowników i kierownictwa firmy, którzy powinni być dumni z tego osiągnięcia. Xplus odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju Microsoft Dynamics i przyczynia się do jego sukcesów – dodaje.

 

Xplus wspiera klientów w wyborze najlepszych rozwiązań i usług zapewniających im satysfakcję i dostosowanych do ich potrzeb biznesowych oraz umożliwiających odniesienie późniejszych sukcesów. Dzięki współpracy z zespołami firmy Microsoft, Xplus posiada odpowiednią wiedzę o platformie Microsoft Dynamics, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania, usługi i niezrównaną wartość dla klientów Microsoft Dynamics.

 

– To wyróżnienie wiąże się głównie z ponadprzeciętnymi wzrostami i zalicza nas do 5% najdynamiczniejszych firm partnerskich Microsoft Dynamics na świecie. Jest to tym bardziej istotne, że tym razem otrzymujemy członkostwo w President’s Club startując ze zdecydowanie wyższych poziomów niż poprzednio i mając poprzeczkę zawieszoną kilkukrotnie wyżej – mówi Karol Sudnik, Prezes Zarządu Xplus

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy