Ruszyło badanie – Komunikacja SMS w Polsce 2012

Platforma SerwerSMS.pl rozpoczęła ogólnopolskie badanie konsumenckie „Komunikacja SMS w Polsce 2012”. Celem badania jest poznanie opinii użytkowników Internetu na temat komunikacji mobilnej w tym m.in. kwestii komunikacji SMS pomiędzy mieszkańcami i instytucjami publicznymi, stosunku do SMS-ów Premium oraz marketingu mobilnego.

Respondenci odnajdą w ankiecie również pytania o bezpieczeństwo mobilne w dobie smartfonów i aplikacji. Badanie jest całkowicie anonimowe, a kwestionariusz może wypełnić każdy chętny.

 

Według naszej wiedzy w Polsce nigdy wcześniej nie było przeprowadzane tak przekrojowe badanie dotyczące SMS-ów i komunikacji mobilnej. Tymczasem jest to temat ważki, często poruszany w mediach i dyskutowany na przeróżnych forach. O zainteresowaniu tą dziedziną świadczy fakt, że po tygodniu od uruchomienia badania w Internecie zgromadziliśmy już ponad tysiąc odpowiedzi respondentów. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych sygnałów od instytucji zainteresowanych kompleksowym raportem na temat mobilności Polaków – mówi Artur Sadowski, Menadżer ds. Rozwoju w Platformie SerwerSMS.pl

 

Badanie ruszyło na początku lipca w Internecie pod adresem komunikacja-sms-w-polsce-2012.serwersms.pl i potrwa 2 miesiące. Dystrybucja raportu z badania odbędzie się we wrześniu. Badanie wspiera kampania bannerowa na portalach internetowych związanych z branżą IT/TELCO oraz na stronach internetowych partnerów badania.

 

Źródło: marketingowiec.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

PayTel i SelfMaker łączą siły

Pandemia wymusza na przedsiębiorcach przyśpieszenie decyzji na temat unowocześnień w prowadzonych przez nich działalnościach. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom PayTel, Krajowa Instytucja Płatnicza oraz SelfMaker – polska firma zajmująca się działalnością badawczo-rozwojową i produkcyjną, podjęły decyzje o rozpoczęciu współpracy.
Czytaj więcej

Czy technologie bezserwerowe będą kolejnym etapem w tworzeniu natywnych aplikacji chmurowych?

Bezserwerowe przetwarzanie danych to nowy koncept, który stanowi zmianę sposobu, w jaki deweloperzy budują i dostarczają systemy oprogramowania. Oddzielenie infrastruktury aplikacyjnej od kodu pozwala znacząco uprościć proces tworzenia oprogramowania, jednocześnie obniżając koszty i zwiększając wydajność. Bezserwerowe przetwarzanie danych oraz „funkcje jako usługi” (Function-as-a-Service) odegrają ważną rolę w definiowaniu kolejnej ery korporacyjnego IT, obok natywnych usług chmurowych i chmury hybrydowej.