Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Rośnie popularność architektury Avaya Vena

Firma Avaya na konferencji Interop Las Vegas 2012 omówiła wdrożenia u nowych klientów z całego świata, które pokazują korzyści Virtual Enterprise Network Architecture (VENA) oraz jej rosnącą popularność w przedsiębiorstwach. Tysiące klientów z całego świata wdrożyły kluczowe komponenty Avaya VENA w swoich sieciach.

 

Avaya VENA jest rozwiązaniem do wirtualizacji w przedsiębiorstwach, które upraszcza projektowanie i zarządzanie sieciami, a także ułatwia wdrożenie usług w chmurze i poprawia dostęp do pożądanych treści.

 

Współczesne sieci korporacyjne podlegają szybkiej ewolucji — nieustannie rosną i stają się coraz bardziej skomplikowane. Tradycyjne sieci nie zapewniają elastyczności, odporności i wydajności, których wymagają krytyczne aplikacje biznesowe, sieci chmurowe oraz nowe urządzenia intensywnie wykorzystujące pasmo sieciowe. Avaya VENA eliminuje te tradycyjne problemy sprawiając, że sieci stają się bardziej elastyczne, niezawodne i wytrzymałe.

 

Avaya VENA Enterprise Fabric

Rozwiązanie Avaya VENA Enterprise Fabric, oparte na standardzie IEEE 802.1ag Shortest Path Bridging, upraszcza wdrażanie usług i konfigurowanie sieci. Pozwala dodawać usługi nawet 25-krotnie szybciej przy ograniczonym ryzyku, ponieważ wymaga wprowadzania zmian tylko na brzegach sieci, a nie w każdym urządzeniu i łączu.

 

  • Dzięki Avaya Enterprise Fabric Sparebanken Vest, jeden z trzech największych norweskich banków, a zarazem jeden z najstarszych, może szybciej planować oraz wdrażać aktualizacje i zmiany w zaawansowanej chmurowej sieci, która obsługuje 68 placówek.
  • Rozwiązanie ułatwia wdrażanie inicjatyw edukacyjnych w Leeds Metropolitan University i przyczyniło się do 200-krotnego skrócenia czasu awaryjnego przełączania sieci, co gwarantuje, że planowane lub nieplanowane przejścia nie mają wpływu na studentów i kadrę.
  • Oslo University Hospital wykorzystał Enterprise Fabric do stworzenia współdzielonej, zwirtualizowanej sieci, która wspiera różne grupy użytkowników, projekty i aplikacje w trzech połączonych szpitalach, nieustannie zachowując wysoki stopień dostępności krytycznych usług opieki zdrowotnej.

 

Avaya VENA Switch Clustering

Technologia Avaya Switch Clustering wirtualizuje rdzeń sieci, aby zapobiegać awariom, a także zapewnić kompleksową niezawodność i aktywną ochronę w celu zagwarantowania ciągłego dostępu.

  • Dzięki technologii Switch Clustering amsterdamski port lotniczy Schiphol stworzył niezawodną sieć na użytek nowego systemu bagażowego, który obsługuje ponad 8000 walizek na godzinę i 70 milionów sztuk bagażu rocznie.
  • Concord Hospital wykorzystał tę technologię do konserwacji i aktualizowania oprogramowania w rdzeniu sieci przy najwyższym stopniu dostępności usług, co ma kluczowe znaczenie w środowisku szpitalnym, w którym nie używa się papieru.

 

W ten sposób firma Avaya potwierdza swoje zaangażowanie w realizację hasła „The Power of We™” w celu zapewnienia korzyści wszystkim klientom firmy, wspierając ich w zapewnieniu szybszej współpracy, podejmowaniu mądrzejszych decyzji oraz osiąganiu lepszych wyników biznesowych.

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Inteligentny robot zamiast człowieka?

Klientów dzwoniących na dowolną infolinię najbardziej irytują dwie rzeczy – długi czas oczekiwania na połączenie z konsultantem oraz konieczność wysłuchiwania zapowiedzi głosowych w tak zwanym „drzewie” IVR. Z tego właśnie powodu infolinie tracą na popularności. Dziś chcemy, by informacje były dostępne tu i teraz, bez zbędnego czekania.
Czytaj więcej

Innowacje w walce o klienta

Zmieniające się oczekiwania klientów i pojawienie się na rynku nowych graczy – insurtechów, które mają lepiej dostosowane do ich potrzeb produkty – wymusza na ubezpieczycielach zwrot ku innowacjom i wdrażanie cyfrowych rozwiązań. Większość dużych firm postrzega jednak cyfryzację jako kosztowne wyzwanie, przynoszące efekty dopiero w perspektywie długofalowej. Korzystanie z przestarzałych technologii utrudnia im elastyczność i konkurencyjność, a to rodzi ryzyko, że przegrają walkę o klienta z nowymi graczami.