Jabra Supreme UC dostępna

Jak pokazują badania IDC* do 2015 roku liczba pracowników mobilnych wzrośnie do 1,3 mld, co stanowi ponad 37 proc. wszystkich osób pracujących. Podążając za światowym trendem mobilności Jabra, producent zestawów słuchawkowych, poszerzyła swoją ofertę o model Jabra Supreme UC[1]. Wbudowany w zestaw adapter USB z Bluetooth pozwala na swobodną komunikację, poprzez możliwość dowolnego przełączania pomiędzy takimi urządzeniami mobilnymi, jak laptop, smartfon czy tablet.

 

– Jabra Supreme UC to nasza propozycja dla osób, które potrzebują sprzętu z jednej strony funkcjonalnego, z drugiej o intuicyjnej obsłudze. Tworząc ten model zależało nam na jego dopasowaniu do wymagań pracownika mobilnego, który oczekuje bezproblemowych połączeń w podróży – mówi Mogens Elsberg, CEO w Jabra.

 

Jabra Supreme UC to wzbogacona o technologię Unified Communication (Komunikacji Zintegrowanej) wersja wprowadzonej w zeszłym roku Jabra Supreme. Najnowszy model pozwala na jeszcze łatwiejsze korzystanie z różnych sposobów komunikacji dzięki integracji z aplikacjami Microsoft, Cisco, Avaya, Skype oraz urządzeniami mobilnymi typu smartfon oraz tablet. Wbudowany adapter USB z Bluetooth zapewnia łatwe podłączenie do laptopa lub telefonu, co umożliwia wykorzystywanie zestawu zarówno do rozmów online, jak i tradycyjnych połączeń.

 

– Istotną zaletą Jabra SUPREME UC jest możliwość jej jednoczesnego podłączenia do kilku sprzętów zewnętrznych. W ten sposób nie tracąc czasu, za pomocą jednego przycisku, możemy szybko zmienić kanał komunikacji, bez zbędnych instalacji – stwierdza Mogens Elsberg z Jabra.

 

Oprócz intuicyjnej obsługi, najnowszy model Jabra to również wysoka jakość dźwięku. Zestaw został wzbogacony w Aktywną Technologię Redukcji Szumów oraz system Noise Blackout 3.0, który niweluje odgłosy z tła podczas prowadzonej rozmowy.

 

– Jabra Supreme UC stanowi sentencję naszego globalnego know-how. Chcemy być blisko naszych klientów, dostarczając rozwiązania, które wyprzedzają zmiany wokół środowiska biznesowego. Aby jeszcze intensywniej podkreślić wpisanie produktów Jabra trend mobilności, postanowiliśmy przeformułować główne hasło naszej marki – informuje Mogens Elsberg. – Nowy brandline “Jabra YOU’RE ON” wyraża szereg aktywności marki, od prezentacji instruktażowych, po kontakt z klientem poprzez portale społecznościowe i narzędzia cyfrowe. Takie inicjatywy mają ułatwić użytkownikom korzystanie ze sprzętów Jabra, uwzględniając ich codzienną aktywność i styl życia – dodaje.

 

 

Słownik
1. UC. (inaczej Unified Communications) to zestaw narzędzi i technologii umożliwiających integrację różnych form komunikacji, takich jak połączenia głosowe, wideokonferencje,…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *